Blog summ-it

Wojciech Wencel, CEO summ-it wraz z Jakubem Mazerantem, Head of Sales – podczas roadshow, rozpoczynającego kolejną edycję targów DMEXCO zadali publiczności pytanie: „Co klienci mówią o Twojej firmie?”. Wspólnie udowodnili, że marketing oparty na danych jest podstawą sukcesu, ale do tego potrzebne jest silne zarządzanie danymi.

DMEXCO

Targi DMEXCO to wiodące w Europie wydarzenie poświęcone cyfryzacji i technologii. Łączy ludzi, którzy wspólnie identyfikują trendy, spostrzeżenia oraz kształtują przyszłość gospodarki cyfrowej.

W tym roku DMEXCO zaskoczyło wszystkich swoją wielkością: ponad 650 wystawców, 13+ scen i 800 prelegentów, a tegorocznym tematem wiodącym było AI.

summ-it na DMEXCO 2023

Pierwszy raz mieliśmy okazję uczestniczyć w targach DMEXCO. Wydarzenie rozpoczęliśmy od roadshow w pięknym biurze Microsoft, znajdującym się w Kolonii. Spotkanie zostało zorganizowane przez Smarketer Group oraz Microsoft.

Poruszane tematy na DMEXCO Roadshow 2023:

  • „Co klienci mówią o Twojej firmie?”, Wojciech Wencel, CEO summ-it i Jakub Mazerant, Head of Sales.
  • „Nowa era wyszukiwania i kompleksowe rozwiązania Microsoftu, aby przygotować się na kolejny szczyt sezonu” autorstwa Federicki Mueller i Michaela Oertel, Microsoft Advertising.
  • „Q4 jest coraz bliżej: najlepsze wyniki dzięki Microsoft Advertising” autorstwa Oliviera Schulza, Smarketer GmbH.

To była świetna okazja, aby spojrzeć na aktualną sytuację rynkową, nawiązać cenne kontakty oraz poddać się ciekawym dyskusjom w gronie ekspertów, dzięki czemu jesteśmy wstanie lepiej dostosować naszą profesjonalną obsługę do oczekiwań rynku.

DMEXCO 2023 to dwa dni wypełnione angażującymi rozmowami z osobami, które podzielają naszą pasję do kształtowania przyszłych trendów w gospodarce cyfrowej.

Podziękowania

Bardzo dziękujemy Smarketer Group oraz Microsoft za współpracę oraz całemu zespołowi DMEXCO za organizację – pełen sukces.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych