Kariera

„Naszym największym atutem i najtrwalszym źródłem długofalowej przewagi konkurencyjnej są ludzie.”

Wojciech Wencel
CEO summ-it

Liderzy zespołów

Łukasz Turbański

Przez lata jako administrator systemów operacyjnych i baz danych zapewniał wsparcie dla klientów w modelu 24/7/365, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa powierzonych danych.

Zarządza zespołem Managed Service stanowiącym prawie 50% całej firmy, z którym realizuje projekty i świadczy usługi wsparcia systemów dla globalnych klientów, zarówno w środowisku on-premise, jak i chmurowym. Wysoko ceni sobie elastyczność i profesjonalizm w podejściu do pracy.

Grzegorz Wasylów

Posiada ponad 14-letnie doświadczenie zdobyte w branży IT. Certyfikowany inżynier Microsoft MCSD oraz Trener technologii Microsoft – przeszkolił ponad 100 inżynierów w Europie. Wykładowca na WSB i prowadzący kursy z .NET / MSSQL / React.

Praktyczna wiedza obejmuje nie tylko programowanie i bazy danych, a także umiejętności miękkie we współpracy z dużymi klientami i zarządzaniu międzynarodowym zespołem. Wdraża nowe technologie, trendy oraz adaptuje zespół do nowych akredytacji audytowych i obecnych standardów. Certyfikacja z zakresu Agile PM, ITIL oraz Lean Management to zaświadczenie profesjonalnego podejścia do pracy, a także gwarancja dostarczania najlepszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.

Maciej Sowa

Specjalista IT z ponad 15-letnim doświadczeniem na różnych stanowiskach związanych z danymi. Jako architekt dostarcza rozwiązania z zakresu analityki, aby umożliwić klientom podejście oparte na danych w biznesie.

Specjalizując się w stosie technologicznym firmy Microsoft wraz ze swoim zespołem, stara się wydobyć to co najcenniejsze zarówno ze świata chmury, jak i środowiska lokalnego. Posiada certyfikat Microsoft w obszarze analizy danych SQL Server i Azure. Przekonany, że dane służą do poprawy naszego życia w każdym aspekcie i lepszego zrozumienia rzeczywistości, w której żyjemy.

Jakub Mazerant

Wysoce zmotywowany, zorientowany na cele oraz spektakularne wyniki specjalista z doświadczeniem w sprzedaży B2B w obszarach SW, Managed Service i Cloud oraz silnym zapleczem technicznym w software support.

Posiada silne umiejętności komunikacyjne w pracy z wielofunkcyjnymi zarówno lokalnymi, jak i międzynarodowymi zespołami. W swojej pracy stawia na profesjonalizm i elastyczność, aby proponowane rozwiązania spełniały indywidualne potrzeby klientów.


                  

Dowiedz się więcej

Dobre praktyki dotyczące rekrutacji online

Dlaczego kultura organizacyjna jest ważna

Poznań miastem IT

Pytania i odpowiedzi

 

sylwetka justyna krakowiak

Justyna Krakowiak
HR Lead

Dołącz do summ-it!

Jeśli uważasz, że wniesiesz coś wartościowego do naszego teamu wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@summ-it.pl

Aplikuj poprzez formularz

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!