Zespół summ-it®

Jesteśmy zespołem profesjonalistów.

Wszystkim działaniom w naszej firmie przyświecają trzy złote zasady, które łączą w sobie indywidualizm każdego z nas z profesjonalizmem potrzebnym w pracy zespołowej, aby współpraca przebiegała jak najlepiej. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, ale bardzo ważne dla nas jest, aby tworzyć zespół, który potrafi się identyfikować z wyznaczonymi przez nas wartościami.

Zespół zdjęcie

Wojciech Wencel zdjęcie

Wojciech Wencel
CEO & Founder summ-it®

Absolwent studiów Executive MBA Aalto w Helsinkach, oraz Studiów z Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym i technicznych na Politechnice Poznańskiej. Obecnie realizuje doktorat na Politechnice Poznańskiej zajmując się zagadnieniem autonomicznych baz danych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach międzynarodowych. Pełnił między innymi role Service i Project Managera. Zarządzał zmianą oraz implementacją innowacyjnych rozwiązań w obszarze IT. W swojej karierze był odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań dla organizacji z sektorów produkcji, bankowości, retail oraz public. Zarządzał serwisem 9500 baz danych rozproszonych na całym świecie, w modelu „follow the sun”.

Dla Wojciecha nie ma rzeczy niemożliwych i chętnie podejmuje nawet te wyzwania, które pozornie wydają się nie do zrealizowania. W pracy zawsze daje z siebie 100%.

Nasi pracownicy biorą udział w rozmaitych konferencjach branżowych i wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej tematyki danych, a także stale udoskonalają swoje umiejętności, dzięki różnego rodzaju szkoleniom i warsztatom. Dzięki temu, posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół z licznymi certyfikatami.

Azure logo

Microsoft logo

Microsoft logo

Oracle logo

A oto i my!

Łukasz Turbański
Head of Managed Service

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!