Zespół summ-it®

Jesteśmy zespołem profesjonalistów.

Wszystkim działaniom w naszej firmie przyświecają trzy złote zasady, które łączą w sobie indywidualizm każdego z nas z profesjonalizmem potrzebnym w pracy zespołowej, aby współpraca przebiegała jak najlepiej. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, ale bardzo ważne dla nas jest, aby tworzyć zespół, który potrafi się identyfikować z wyznaczonymi przez nas wartościami.

Wojciech Wencel
CEO & Founder summ-it®

Absolwent studiów Executive MBA Aalto w Helsinkach, oraz Studiów z Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym i technicznych na Politechnice Poznańskiej. Obecnie realizuje doktorat na Politechnice Poznańskiej zajmując się zagadnieniem autonomicznych baz danych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach międzynarodowych. Pełnił między innymi role Service i Project Managera. Zarządzał zmianą oraz implementacją innowacyjnych rozwiązań w obszarze IT. W swojej karierze był odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań dla organizacji z sektorów produkcji, bankowości, retail oraz public. Zarządzał serwisem 9500 baz danych rozproszonych na całym świecie, w modelu „follow the sun”.

Dla Wojciecha nie ma rzeczy niemożliwych i chętnie podejmuje nawet te wyzwania, które pozornie wydają się nie do zrealizowania. W pracy zawsze daje z siebie 100%.

Nasi pracownicy biorą udział w rozmaitych konferencjach branżowych i wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej tematyki danych, a także stale udoskonalają swoje umiejętności, dzięki różnego rodzaju szkoleniom i warsztatom. Dzięki temu, posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół z licznymi certyfikatami.

Rada Nadzorcza

Marcin Okraska

Powołany na członka Rady Nadzorczej summ-it s.a. od grudnia 2021. W spółce odpowiada za współtworzenie strategii biznesowej oraz jej wdrożenie.

Doświadczony lider IT w zarządzaniu szybko rosnącymi organizacjami. Kompetencje biznesowe zdobywał w branży handlowej w firmach takich jak Ahold Delhaize oraz PEPCO, gdzie IT zbudował od podstaw. Posiada szeroką wiedzę techniczną oraz specjalistyczną z zakresu baz danych oraz Business Intelligence.

Aktualnie zajmuje się inwestycjami i doradztwem. Pasjonat nauk o zarządzaniu oraz transformacji cyfrowej. Jest absolwentem Executive MBA Nottingham Trent University oraz kierunku Informatyczne Systemy Zarządzania AGH w Krakowie.

Specjalizacje: zarządzanie strategiczne, budowanie i rozwój organizacji, strategia i zarządzanie IT, zarządzanie procesowe, transformacja cyfrowa, zarządzanie danymi,

Krzysztof Masłowski

Związany z summ-it od 2020 roku, pełni wsparcie marketingowe w firmie. Od grudnia 2021 roku powołany na członka Rady Nadzorczej, bierze odpowiedzialność za strategię marketingową, jej realizację oraz optymalizację danych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał jako New Business Manager w firmie Kompan, która jako jedna z pierwszych sprzedawała produkty Google na polskim rynku. Posiada szeroką wiedzę z zakresu optymalizacji działań reklamowych w Google Ads oraz Programmatic.

Współzałożyciel Verseo, agencji SEO/ SEM, strategicznego partnera Google, zarządzającej budżetem klientów przekraczającym ponad 100 mln zł rocznie. Ekspert wykorzystania Machine Learningu i consultingu biznesowego dla firm. Certyfikowany Trener Google AdWords. Absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji UE w Poznaniu.

Specjalizacje: optymalizacja dla wyszukiwarek Internetowych (SEO), marketing w wyszukiwarkach Internetowych (SEM), Growth Marketing, planowanie strategiczne, marketing strategiczny, e-commerce, Google Analytics, Programmatic, zarządzanie, uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja w marketingu.

Magdalena Wencel

Od 2016 roku w roli HR Business Partner w summ-it. W grudniu 2021 roku powołana na Członka Rady Nadzorczej w zakresie tworzenia kultury i procesów HR.

Doświadczony lider działu personalnego, od zawsze związana z kapitałem ludzkim. Specjalistyczną wiedzą dzieliła się jako wykładowca WSB w Poznaniu w zakresie zarządzania talentami oraz ocen kompetencji. Doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku specjalisty działu personalnego w firmie MAN Accounting Center oraz kierownika działu personalnego w ZKZL.

Od 2021 roku obejmuje stanowisko HR Business Partner w firmie Raben Group. Magister Zarządzania Zasobami Ludzkimi na EU w Poznaniu. Ukończone studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Projektami oraz w obszarze Negocjacji i Mediacji w Biznesie. Certyfikowany Assessor oraz Mediator.

Specjalizacje: szkolenia pracowników, mentoring, tworzenie procesów szkoleniowych, koordynacja pracy zespołu, oceny pracownicze, prowadzenie projektów HR, tworzenie wskaźników w obszarze HR, Assesment Center, Development Center, Arkusz A3, Lean HR

Wojciech Hoffmann

Od grudnia 2021 powołany jako członek Rady Nadzorczej w summ-it, ponosząc odpowiedzialność za obszar rozwoju strategicznego i sprzedaży w organizacji.

Wieloletnie doświadczenie biznesowe zdobywał na stanowiskach zarządczych w firmach takich jak Intermarche, Castorama Polska czy Epicentr w Kijowie. Prowadził także własną działalność gospodarcza, realizując usługi doradztwa na skalę międzynarodową. Od 2011 r. pełnił rolę Prezesa Zarządu Lentex S.A.

Posiada doświadczenie w pełnieniu funkcji w Radach Nadzorczych. Absolwent Instytutu Filologii Romańskiej UAM w Poznaniu oraz licznie certyfikowany w zakresie zarządzania, sprzedaży i komunikacji. 

Specjalizacje: sprzedaż, doradztwo w obszarze finansowym, handel, consulting, zarządzanie strategiczne, rozwój organizacji, komunikacja.

A oto i my!

Anna Minkisiewicz
Marketing Specialist

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!