Blog summ-it

Od poniedziałku 12 czerwca, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w London Tech Week. To niesamowite wydarzenie właśnie obchodziło swoje 10 urodziny. Spędziliśmy niesamowite 3 dni, które zainspirowały nas na nadchodzący czas.

London Tech Week

London Tech Week to światowe święto technologii, łączące najbardziej innowacyjnych myślicieli
i talentów jutra. Pokazuje ono, jak technologia przekształca biznes i społeczeństwo. Misją tego wydarzenia jest budowanie bardziej inkluzowego i zrównoważonego świata poprzez jednoczenie najbardziej inspirujących założycieli, liderów biznesu, decydentów, inwestorów oraz wschodzących gwiazd.

summ-it podczas London Tech Week

Mieliśmy wspaniałą okazję być na pierwszym polskim pawilonie, jako reprezentacja Polski, z takimi firmami jak: Billenium, Comarch, TenderHut, HICRON, Softiq, Scalosoft oraz Lekta AI.

To były fantastyczne 3 dni, które spędziliśmy na spotkaniach z utalentowanymi ludźmi, zdobywaniu wiedzy od innych ekspertów oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych. London Tech Week to targi wypełnione rozmowami o nowych technologiach, zwłaszcza o AI, o której mówi cały świat, a summ-it dostarcza to rozwiązanie.

Wielkie dzięki dla London Tech Week za zorganizowanie tego eventu – naprawdę dobra robota.
Nie żegnamy się, mówimy do zobaczenia!

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!