1.

Zestawienie

Wyświetlaj informacje o swoich wszystkich lokalizacjach na jednej stronie.

2.

Śledzenie

Łatwe śledzenie historii Twoich profili biznesowych.

3.

Analiza

Zrozum, co mówią o Twoim biznesie klienci i podejmuj właściwe decyzje.

Zobacz wszystkie swoje lokalizacje za pomocą jednego raportu

Google BizInsights pozwala użytkownikom zobaczyć wszystkie swoje lokalizacje za pomocą jednego raportu, zbierając i prezentując informacje, o każdej lokalizacji w jednym, spójnym raporcie. Umożliwia to właścicielom firm skuteczniejsze monitorowanie i zarządzanie różnymi lokalizacjami oraz podejmowanie decyzji opartych na danych, co pomaga zwiększyć liczbę klientów.

Wykres

Wykres

Wykres

Konwersja ocen na wynik NPS

Google BizInsights umożliwia konwersję ocen na NPS (Net Promoter Score) poprzez analizę i ocenę opinii klientów. Pomaga to zrozumieć lojalność klientów i to, czy poleciliby Twoją firmę innym.

Wykres
Wykres

Nastroje Klientów –
Chmura Słów

Dowiedz się, co klienci myślą o Twojej firmie, korzystając z naszej zaawansowanej chmury słów w Google BizInsights! Nasza chmura słów to wizualna prezentacja opinii klientów, w której najczęściej używane słowa zajmują centralne miejsce. Dzięki temu narzędziu możesz skutecznie zidentyfikować, co klienci polecają w Twoich usługach, a co należy poprawić. To kluczowe narzędzie do budowania jeszcze większej satysfakcji klientów.

Wykres

Analizuj opinie klientów w czasie

Odkryj Moc Analizy Opinii Twoich Klientów dzięki Google BizInsights! Monitoruj, Reaguj i Ulepszaj Swoje Usługi Dzięki Naszemu Narzędziu!

Śledź wydajność: Monitoruj oceny swojej firmy i upewnij się, że spełniasz oczekiwania klientów. Google BizInsights umożliwia jednoczesne monitorowanie wielu lokalizacji, zapewniając szybką reakcję na zmiany!

Opinie klientów: Uzyskaj bezpośredni wgląd w opinie klientów dzięki ocenom i recenzjom. Analizuj je, aby zrozumieć, co cenią klienci i skupić się na obszarach wymagających poprawy. Wzmocni to Twoją ofertę i satysfakcję klientów.

Odkryj swoje mocne i słabe strony i pozwól naszemu narzędziu pomóc Ci nadrobić zaległości i wyróżnić się na tle konkurencji. Wybierz właściwy kierunek z Google BizInsights!

Wykres

Dowiedz się, gdzie znajdują Cię Twoi klienci

Google BizInsights umożliwia śledzenie i identyfikowanie lokalizacji, z których klienci korzystają z Twojego profilu. Dzięki temu narzędziu dostarczamy informacje o obszarach lub lokalizacjach, z których pochodzą recenzje, pytania i inne działania klientów. Pozwoli ci to lepiej zrozumieć, skąd pochodzi twoja klientela – jest to szczególnie ważne przy dostosowywaniu strategii marketingowych i obsługi klienta dla określonych regionów.

Gdzie klienci znajdują Cię w Google?

Liczba unikalnych użytkowników odwiedzających profil. Użytkownik może zostać policzony ograniczoną liczbę razy, jeśli odwiedzi Twój profil firmowy na wielu urządzeniach i platformach, takich jak: komputer stacjonarny, telefon komórkowy, Mapy Google lub wyszukiwarka Google. W podziale na urządzenia i platformy użytkownik może być zliczony tylko raz dziennie. Wielokrotne dzienne wizyty nie są liczone.

Widok w Mapach Google
Zapytania, dzięki którym użytkownicy znaleźli Twoją firmę w Mapach Google.

Widok wyszukiwania
Zapytania, jakich używają użytkownicy do znalezienia Twojej firmy.

Wykres

Wykres

Słowa kluczowe

Dzięki Google BizInsights możesz zwiększyć widoczność swojej firmy i w pełni wykorzystać potencjał słów kluczowych. Zabezpiecz miejsce swojej firmy na mapie online i przyciągnij nowe możliwości.

Jeśli Twoja firma mierzy się z:

  • Trudnościami w porównywaniu wyników z różnych lokalizacji firmy,
  • Wyzwaniami związanym z interpretacją i porównywaniem ocen firmy,
  • Problematyczną analizą nastrojów klientów,
  • Problematyczną analizą nastrojów klientów,
  • Niepewnością co do źródła, z którego potencjalni klienci dowiadują się o Twojej firmie,
  • Obawami dotyczącymi danych osobowych,

Google BizInsights będzie idealnym rozwiązaniem, które pomoże Ci podejmować świadome decyzje.

Słowa kluczowe

Twoje dane są u nas bezpieczne

W Google BizInsights priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo Twoich danych. Dokładamy wszelkich starań, aby przechowywać tylko niezbędne informacje potrzebne do raportów w dedykowanej bazie danych, zapewniając ich pełne szyfrowanie i ochronę przed nieautoryzowanym dostępem. Możesz mieć pewność, że Twoje dane są u nas bezpieczne i dostępne tylko do użytku w raporcie.

Bezpieczne dane

Co klienci mówią o Twoim biznesie?

mountain-img

Mt. Blanc

100 lokalizacji lub mniej

250€

miesiąc
mountain-img

Mt. Everest

250 lokalizacji lub więcej

niestandardowe

mountain-img

K2

100 – 250 lokalizacji

500€

miesiąc
sylwetka Jakub Mazerant

Jakub Mazerant
Head of Sales

Zamów bezpłatną konsultację