Blog summ-it

Co robi summ-it w przerwach od pracy nad projektami? Pomaga!

Z początkiem lipca otworzyliśmy zbiórkę w poznańskim biurze, aby wspomóc zwierzaki ze Schroniska Azorek w Obornikach. Wszyscy uwielbiamy nieść pomoc, dlatego bardzo chętnie zaangażowaliśmy się w to, aby poprawić komfort czworonożnych przyjaciół.

Udało nam się zebrać najpotrzebniejsze produkty i razem z nimi udaliśmy się do schroniska.

Wizyta w schronisku

W sobotę 05.08.2023r. wspólnie odwiedziliśmy Schronisko Azorek, gdzie mieliśmy przyjemność osobiście poznać psiaki, które swoje życie kojarzą z murami przytułku, mając za sobą nieciekawą przeszłość. Na szczęście mają tam świetną opiekę pracowników oraz wolontariuszy, z których pomocą wybraliśmy się na wspólny spacer. Ile te psy mają w sobie miłości i energii!

Podziękowanie

Bardzo dziękujemy pracownikom schroniska oraz wolontariuszom za pomoc w organizacji i wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że udało nam się dołożyć choćby malutką cegiełkę, aby wesprzeć Was w walce o lepszy los zwierzaków oraz, że Ci wspaniali przyjaciele znajdą dom, na jaki zasługują.

Zachęcamy wszystkich do tego samego! Wierzymy, że każda pomoc się przyda, a wspólny spacer z psiakami może być świetną formą integracji w zespole. Nie zapominajmy o tym, że dobro wraca!

Sprawdź sam, jak możesz pomóc: schroniskoazorek.pl

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych