Blog summ-it

Kolejny rok i kolejna edycja Pozitive technologies z udziałem summ-it. Cieszymy się, że ponownie mogliśmy być częścią tego wydarzenia. Ponad 60 prelegentów, 9 scen, warsztaty, debaty, a przede wszystkim angażujące rozmowy i nawiązywanie kontaktów.

Konferencja Pozitive technologies

23 listopada 2023 roku odbyła się kolejna edycja Pozitive technologies organizowana przez EventClick oraz Miasto Poznań. To wydarzenie nie jest zwykłą konferencją, a społecznością inżynierów IT – ludzi, którzy swoją pasją kształtują przyszłość świata technologii. Te spotkanie zgromadziło wielu wybitnych specjalistów, którzy z pewnością przyczyniają się do napędzania transformacji cyfrowej.
Agendę wypełniły wyszukane debaty, ciekawe prezentacje oraz strefa networkingowa.

Wojciech Wencel, jako prowadzący debatę
„The AI debate – Balancing Benefits and Risks”

Ważnym punktem wydarzenia była debata „The AI debate – Balancing Benefits and Risks”, prowadzona przez Wojciecha Wencla, CEO summ-it. Wojciech wniósł bogatą wiedzę z zakresu baz danych, business intelligence oraz architektury chmury. Ponadto, miał przyjemność porozmawiać wraz z:

🌟 Julie Huxley-Jones –  VP Scientific Digital & Tech at GSK
🌟 Ireneusz Gawlik –  Director of Machine Learning Research at Allegro.pl
🌟 Prof. dr Krzysztof Jassem –  Director of Center of Articial Intelligence (UAM science 2022)

Ta debata była czymś więcej niż tylko dyskusją – była to porywająca rozmowa najwybitniejszych umysłów w dziedzinie sztucznej inteligencji. Poruszono temat wykorzystania AI od medycyny aż po najnowsze osiągnięcia w uczeniu maszynowym.

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś tej wymiany pomysłów i innowacji, zrób to teraz i poznaj zagrożenia i korzyści płynące z AI. Kliknij, aby obejrzeć wideo.

Poznaj również opinię Prezesa summ-it! 👉 zobacz wideo

Część offline

Po zakończeniu części online przyszedł czas, aby wspólnie spotkać się w eNstudios, gdzie mieliśmy szansę uczestniczyć w angażujących warsztatach, round tables czy w interesujących prezentacjach.
Mieliśmy również możliwość poznać wiele nowych osób z branży i nawiązać wartościowe kontakty. Pozitive łączy ludzi.

Podziękowania

Dziękujemy bardzo EventClick oraz Miastu Poznań za organizację tego wydarzenia oraz za to, że kolejny raz mogliśmy być jego częścią. Już nie możemy się doczekać co przyniosą kolejne edycje…

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych