Usprawnij raportowanie danych

z Microsoft Power BI

 • Raporty
 • Analiza
 • Wizualizacja

Zdobądź długoterminową przewagę konkurencyjną
wdrażając Power BI w swojej firmie.

Bezpłatna konsultacja

Microsoft Power BI

Microsoft Power BI to jedno z najlepiej znanych narzędzi do analizowania danych. Działa zarówno w modelu on-premise, jak również w oparciu o rozwiązania chmurowe. Power BI znane jest z intuicyjnego działania, które pozwala na szybki odczyt zwizualizowanych danych. Usługa jest dostępna również jako wersja mobile, dzięki której zyskujesz dostęp do danych bez konieczności posiadania urządzenia stacjonarnego pod ręką. Power BI pozwala tworzyć szybkie raporty, udostępniać je użytkownikom oraz nanosić zmiany w czasie rzeczywistym. Czasy reakcji oraz stabilność systemu są niewątpliwymi atutami rozwiązania Power BI, które zostało pomyślnie zaadoptowane przez wiele firm z przeróżnych branż.

Kiedy warto wdrożyć
Microsoft Power BI?

Oprogramowanie Microsoft Power BI jest odpowiedzią na wyzwania rosnącej konkurencji na rynku. Wdrożenie Power BI w firmie pozwala łączyć dane z wielu źródeł, a następnie analizować je w przejrzystym środowisku wizualizacji danych.
Niezwykle cenna jest możliwość elastycznego doboru parametrów, a także brak konieczności dokładnego szkolenia osób korzystających z oprogramowania z zakresu obsługi baz danych.

Power BI pozwala również tworzyć zaawansowane modelowanie biznesowe, tak cenne w przypadku chęci podejmowania decyzji w oparciu o dane o realnej kondycji przedsiębiorstwa, a także predykcji co do jej przyszłości. Jeżeli Twoja firma chce pracować na danych, wówczas Power BI będzie dobrym rozwiązaniem, by dzielić je wewnątrz organizacji i tworzyć niezliczoną ilość raportów z uwzględnieniem potrzeb każdego działu.

Jeśli zastanawiasz się czy Power BI
to najlepszy wybór

Jedna z największych firm consultingowych na świecie przeprowadza cykliczne audyty narzędzi wykorzystywanych w organizacjach. Zidentyfikowano i oceniono również Microsoft Power BI. Z uwagi na dostępność funkcjonalności, jakość w stosunku do ceny, a także popularność, Microsoft Power BI oceniony został jako światowy lider, co przedstawia Gartner Magic Quadrant.

Power BI to nowoczesne podejście do prowadzenia biznesu

Chcesz analizować sprzedaż, ruch floty, efektywność logistyki czy poszczególne procesy produkcyjne? A może chcesz przeprowadzić audyt zasadności określonych wydatków lub zaprojektować odpowiednią strukturę procesów w ramach wybranego działu?

Modelowanie, tworzenie prognoz, testowanie hipotez czy klasyczna analiza danych pozyskiwanych z różnych źródeł nigdy nie było tak proste, jak korzystanie z narzędzia Microsoft Power BI. Pozyskiwanie i analiza danych pozwalają nie tylko lepiej przewidywać czy identyfikować ryzyka, ale także uchwycić nowe obszary rozwoju.

Co zyskujesz dzięki Microsoft Power BI?

proste raportowanie

atrakcyjne wizualizacje danych

nie jest wymagana wiedza ekspercka

elastyczność i dostęp do danych dla całej organizacji

Dane dostępne dla całej organizacji

W ramach usługi Microsoft Power BI możesz udostępniać czy zmieniać dane w czasie rzeczywistym do dowolnie wybranych użytkowników, którzy nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu obróbki czy analizy danych. Przejrzyste raporty i wizualizacje oraz intuicyjny interfejs tworzą przyjemne środowisko pracy, które zachęca do podejmowania decyzji w oparciu o dane.

Agregowanie danych z różnych kanałów

Power BI może pozyskiwać dane z wielu kanałów jednocześnie. To ogromne ułatwienie w pracy z danymi i obszar do tworzenia zupełnie nowych zestawień, bez konieczności skomplikowanych integracji. Co więcej, Power BI potrafi przetworzyć dane pozyskiwane z różnych miejsc w jeden spójny raport utworzony wedle wcześniej zadanych parametrów. A to wszystko bez wymaganego doświadczenia w zaawansowanej obsłudze zasobów.

Zyski

Dzięki analizie danych możesz identyfikować obszary do optymalizacji swoich procesów. Możesz też znaleźć luki, których uzupełnienie będzie skutkowało wzrostem konkurencyjności przedsiębiorstwa. Dzięki Power BI optymalizujesz np. sprzedaż produktów czy usług, ale i wychwycisz wąskie gardła, widoczne tylko z poziomu makro.

Modelowanie

Predykcje w biznesie mają kapitalne znaczenie w procesie odnoszenia sukcesów. Analiza aktualnych i historycznych danych, połączona z doświadczeniem osoby analizującej i mającej wiedzę o trendach może stać się prawdziwym game changer`em. Algorytmy pracujące za Power BI pozwolą wymodelować dla Twoich potrzeb efekty dla danych założeń. Wystarczy chwila refleksji by docenić doniosłość tego narzędzia dla podejmowania decyzji w przedsiębiorstwie.

Oszczędności

Power BI, dzięki wychwytywaniu obszarów do optymalizacji działań, tworzy duże przestrzenie do oszczędności. Jeżeli zdecydujesz się na rozwiązania stricte chmurowe, wówczas oszczędzisz również na kosztownej infrastrukturze oraz na zaawansowanych szkoleniach dla osób obsługujących narzędzie.

Co oferujemy:

 • pełne wdrożenia Power BI
 • proaktywne podejście do raportowania
 • integracja źródeł danych
 • aktualizowanie i wdrażanie pracowników
 • doradztwo w zakresie wyboru oferty
 • wsparcie

Twoja firma powinna zainwestować w
Microsoft Power BI, jeśli:

 • zależy Ci na szybkich czasach reakcji podczas pracy z danymi,
 • chcesz atrakcyjnej wizualizacji danych,
 • wymaga szybkiego wdrożenia,
 • chcesz zaoszczędzić pieniądze potrzebne na ręczne analizy i modelowanie,
 • pragniesz być organizacją opartą na wiedzy.

Dlaczego warto powierzyć wdrożenie
Power BI firmie summ-it?

Naszą intencją zawsze było wspieranie przedsiębiorstw w podejmowaniu lepszych decyzji opartych na danych. Udowodnienie lub obalenie hipotez jest niezwykle ciekawe z punktu widzenia biznesowego, ale także po prostu wymagane w XXI wieku, w którym właściwe decyzje dotyczą budowania przewagi konkurencyjnej nad innymi podmiotami gospodarczymi.

Jesteś tutaj, a to już połowa sukcesu, bo znasz możliwości, jakie daje Power BI. Podsumowując, mamy szerokie i udokumentowane doświadczenie we wdrażaniu Microsoft Power BI w instytucjach finansowych, korporacjach FMCG, dużych firmach usługowych i centrach logistycznych. Znamy wyzwania związane z gromadzeniem i przetwarzaniem danych, co pozwala nam dopasować optymalne narzędzia i procesy wdrożeniowe do Twoich potrzeb.

Poznaj klientów, z którymi wspólnie zdobywamy szczyty!

Nasi klienci cieszą się stabilnymi i szybkimi systemami analizy danych, których działanie opiera się na najnowocześniejszych metodologiach.

Case study

Jakub Mazerant
Head of Sales

Zamów bezpłatną konsultację