Blog summ-it

W tym roku jako summ-it mogliśmy zaprezentować się na targach Hannover Messe po raz pierwszy!
Spędziliśmy tu 5 wspaniałych dni, wypełnionych po brzegi angażującymi spotkaniami i setkami rozmów z ludźmi z całego świata!

Targi Hannover Messe

Hannover Messe to zdecydowanie wiodące w Europie targi technologii przemysłowej, poświęconej automatyzacji, cyfryzacji oraz rozwoju. Przedsiębiorcy z całego świata mają możliwość zaprezentować tu swoje innowacje technologiczne i przemysłowe, podzielić się wiedzą oraz nawiązać kontakty biznesowe.

#HM23 summ-it

summ-it po raz pierwszy na Hannover Messe

76-ta edycja Hannover Messe była dla summ-it szczególnie ważnym wydarzeniem, ponieważ po raz pierwszy mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym evencie. Łączna liczba wystawców dobijała do 4 000,
a odwiedzających aż do 66 000! Każdy z pięciu dni przyniósł nam wiele interesujących spotkań z klientami z różnych zakątków świata, naszymi partnerami oraz przedstawicielami samorządów terytorialnych
z Polski, którzy również brali udział w targach. Odbyliśmy setki rozmów, zaczerpnęliśmy ogrom wiedzy
i poznaliśmy najnowsze nowinki ze świata technologii.
Z ręką na sercu możemy powiedzieć, że wykorzystaliśmy czas tutaj na 100%, a misja została zakończona sukcesem!

summ-it na Hannover Messe

Podziękowania

Dziękujemy Hannover Messe za organizację, a każdej osobie, odwiedzającej nasze stoisko za poświęcony czas. Jesteśmy szczęśliwi, że było Was aż tylu! Do zobaczenia za rok!

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!