Blog summ-it

Z wielką przyjemnością przekazujemy informację o tym, że nasz zespół uzyskał drugą certyfikację od Microsoft: Advanced Specialization DevOps with GitHub on Microsoft Azure.

Jedną z trzech wartości, którą kierujemy się w naszej pracy, jest rozwój własny. Zależy nam na tym, by pracownicy summ-it nie tylko wykonywali swoje obowiązki na najwyższym poziomie, ale także by się samodoskonalili, ponieważ rozwój firmy nie jest możliwy bez indywidualnego rozwoju każdej osoby w zespole.

summ-it pracuje nad kolejnymi poziomami w relacjach partnerskich z Microsoft. Każdy etap to kolejne doświadczenia, umiejętności oraz wiele włożonej pracy. Jesteśmy dumni, że już po raz drugi w dziale Software & Development udało się nam wypracować najwyższe uprawnienia w Microsoft Azure: Advanced Specialization w kategorii: DevOps with GitHub. Z kolei pierwszą certyfikację Advanced Specialization zespół Software & Development uzyskał w 2022 roku w kategorii Modernization of Web Application to Microsoft Azure.

Tym sposobem dołączyliśmy do grona Partnerów Microsoft posiadających zweryfikowane umiejętności, doświadczenie i procedury.

Czym jest Advanced Specialization DevOps with GitHub on Microsoft Azure?

Specjalizacja DevOps with GitHub on Microsoft Azure to prestiżowe wyróżnienie dla partnerów, którzy przyjęli solidne procesy zapewniające sukces klientów na wszystkich etapach wdrażania DevOps z GitHub na Microsoft Azure. Certyfikacja jest przeznaczona dla partnerów w celu zademonstrowania ich dogłębnej wiedzy, rozległego doświadczenia i udokumentowanych sukcesów w planowaniu i wdrażaniu rozwiązania na platformie Microsoft Azure dla swoich klientów.

Co to oznacza dla naszych klientów? Specjalizacja ta potwierdza, że partnerzy spełniają najwyższe standardy w zakresie świadczenia usług i wsparcia, począwszy od początkowej fazy oceny, poprzez projektowanie, pilotaż, wdrożenie, a także działania powdrożeniowe. Certyfikacja pokazuje zdolność organizacji do zapewnienia klientom bezpiecznych praktyk tworzenia oprogramowania przy użyciu zasad DevOps i rozwiązań GitHub Enterprise.

Zamów bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami.
Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Nasz specjalista skontaktuje się z Państwem
w ciągu 24 godzin.

tel. +48 511 373 931
e-mail: info@summ-it.pl

Zamów bezpłatną konsultację

Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych

summ-it – partnerstwo z Microsoftem

Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft. Od tego czasu nasza firma zdobyła wiele certyfikatów potwierdzających wiedzę naszych pracowników i ich kompetencje. Posiadamy najwyższe uprawnienia Partnera Microsoft w trzech kategoriach przypisanych do podstawowych działów w naszej firmie, oferujących profesjonalne rozwiązania:

  • Data & AI,
  • Digital App Innovation,
  • Infrastructure.

Microsoft Advanced Specialization w 4 kategoriach:

  • Windows Server and SQL Server Migration to Microsoft Azure,
  • Analytics on Microsoft Azure,
  • Modernization and Migration of Web Application to Microsoft Azure,
  • DevOps with GitHub on Microsoft Azure.

Skonsultuj swoje potrzeby z naszym zespołem specjalistów w dziedzinie Microsoft DevOps

Chcesz przyspieszyć dostarczanie oprogramowania, zwiększyć stabilność aplikacji, a także podnieść efektywność Twojego zespołu deweloperskiego, usprawniając jego współpracę?

Jeśli tak, to skontaktuj się z nami i skorzystaj z kompleksowych usług konsultingowych DevOps, czyli metodologii zaprojektowanej w celu dostosowania zespołów programistycznych i operacyjnych do szybszego dostarczania oprogramowania wysokiej jakości.

Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Sprawdź

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych