Cloud Community Conference 2017

Cloud Community

Miło nam poinformować, iż 4 kwietnia firma summ-it brała udział w 4 edycji największej niezależnej konferencji cloudowej w Polsce – Cloud Community Conference. Spotkanie odbyło się w budynku Concordia Design w Centrum Poznania, a jednym z prelegentów był Wojciech Wencel (Managing Director w summ-it). Tematem przewodnim wystąpienia była transformacja cyfrowa w oparciu o chmurę, tak publiczną, jak i prywatną. Prezentacja opierała się na zrealizowanych projektach w oparciu o platformę Microsoft Azure.

„Cloud Comunity Conference to wydarzenie, które pozwalana nam spotkać się w gronie pionierów wdrażających usługi tego typu na rynku polskim. Wymiana doświadczeń oraz promocja naszych usług dają nieocenioną szansę promocji marki oraz oferty usług.” – Wojciech Wencel, Managing Director w summ-it.

Tego dnia można było również znaleźć nas na stoisku promocyjnym summ-it, przy którym można było spotkać nasz zespół i zadawać liczne pytania.Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.