Blog summ-it

Miło nam poinformować, iż 4 kwietnia firma summ-it brała udział w 4 edycji największej niezależnej konferencji cloudowej w Polsce – Cloud Community Conference. Spotkanie odbyło się w budynku Concordia Design w Centrum Poznania, a jednym z prelegentów był Wojciech Wencel (Managing Director w summ-it). Tematem przewodnim wystąpienia była transformacja cyfrowa w oparciu o chmurę, tak publiczną, jak i prywatną. Prezentacja opierała się na zrealizowanych projektach w oparciu o platformę Microsoft Azure.

„Cloud Comunity Conference to wydarzenie, które pozwalana nam spotkać się w gronie pionierów wdrażających usługi tego typu na rynku polskim. Wymiana doświadczeń oraz promocja naszych usług dają nieocenioną szansę promocji marki oraz oferty usług.” – Wojciech Wencel, Managing Director w summ-it.

Tego dnia można było również znaleźć nas na stoisku promocyjnym summ-it, przy którym można było spotkać nasz zespół i zadawać liczne pytania.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych