Blog summ-it

Mamy przyjemność poinformować, że 17 maja we Wrocławiu odbędzie się konferencja SQLDay z wystąpieniem naszego Managing Directora Wojciecha Wencla na temat konsolidacji serwisu baz danych w MS Azure.

SQLDay to największa w konferencja dotycząca baz danych, platformy danych, zaawansowanej analizy danych oraz Business Intelligence w Europie Wschodniej. Jest ona organizowana już od 9 lat przez specjalistów i pasjonatów z całej Polski w ramach Polskiej Grupy Użytkowników SQL Server (PLSSUG), która w tym roku będzie świętować jubileusz 10-lecia istnienia. Aktualnie zrzesza ona profesjonalistów, którzy na co dzień pracują z platformą danych Microsoft, co najmniej dwa razy do roku organizują branżowe konferencje oraz wiele spotkań lokalnych w kilku miastach w kraju.

Konferencja odbędzie się Centrum Kongresowym – Hali Stulecia we Wrocławiu, które od 2006 roku znajduje się na Liście Świtowego Dziedzictwa UNESCO.

W ramach wystąpienia Wojciecha Wencla przedstawiony zostanie promowany ostatnio trend konsolidacji usług w chmurze – prezentacja wykonana zostanie na przykładzie platformy MS Azure. Szczególna uwaga poświęcona zostanie dwóm obszarom – funkcjonalności oraz kosztom.

Zapraszamy!

Więcej informacji: http://sqlday.pl/

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych