Blog summ-it

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co jest największą wartością obecnego biznesu naszych czasów?

Wygrywa ten kto wie szybciej i więcej. Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest informacja!

W ostatnim czasie CEO summ-t Wojciech Wencel miał przyjemność opowiedzieć o firmie w rozmowie
z Martyna Papiernik dla Redakcja Panorama Gospodarcza. W artykule możemy przeczytać o naszym rozwoju, jak z małej firmy summ-it stał się firma obsługującą międzynarodowych klientów takich jak: IKEA, ABB, Bank Millenium czy AmRest.

Nowoczesne rozwiązania summ-it

Na przestrzeni lat zmieniły się znacznie potrzeby i dojrzałość rynku. Wojciech Wencel w wywiadzie opowiedział również o usługach jakie oferujemy przedsiębiorcom, nie zabrakło wzmianki o naszym flagowym produkcie jakim jest Superb DBA (SDBA)!

„(…) aplikacja do monitoringu baz danych oraz automatyzacji procesów zarządzania bazami, szczególnie w obszarze compliance i security. SDBA sprawdza poprawność funkcjonowania serwerów, monitoruje prawidłowość konfiguracji oraz wysyła powiadomienia o incydentach. W rezultacie klient otrzymuje kompleksową informację na temat bezpieczeństwa systemów baz danych”

Co przyniesie jutro?

Czy mamy do czynienia jeszcze z rozwojem czy może już z rewolucją technologiczną? Co jest największą przewagą konkurencyjną summ-it i do kogo są skierowane nasze usługi? Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda aktualna sytuacja w branży IT, zapraszamy do lektury całości rozmowy!

Znajdziesz ją tutaj ? Wojciech Wencel dla „Panoramy gospodarczej”

Sprawdź naszą ofertę!

Dowiedz się więcej o naszej ofercie ?https://summ-it.pl/oferta/

Jesteś zainteresowany aplikacją Superb DBA? Sprawdź ją ?https://lnkd.in/dUfbNWUX

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych