Blog summ-it

Do 2030 r. globalne zapotrzebowanie na wodę przekroczy podaż o 40%. Dzięki rozwiązaniom Microsoft, takim jak Azure i Power BI, Ecolob rozwiązuje globalne problemy związane z zapotrzebowaniem na wodę, pomagając klientom w produkcji przy znacznie mniejszym jej zużyciu. Obejrzyj ten film wideo, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Power BI umożliwia klientom Ecolab przekształcanie ogromnych ilości danych w proste sposoby wizualizacji wyników i kroki prowadzące do ich osiągnięcia.

Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem platformy do analizy biznesowej i prezentacji danych, skontaktuj się z nami. Zespół ekspertów summ-it chętnie wesprze Twoje wyzwania biznesowe.

Aktualnie summ-it dostarcza projekty i usługi w obszarach hurtowni danych i raportowania w oparciu o zasoby Microsoft (SQL Server). Mamy przyjemność dostarczać kompleksowe rozwiązanie dla Marmite Sp. z o. o. Zakres projektu obejmuje proces ETL, analizę i wdrożenie hurtowni danych oraz rozwiązanie raportujące oparte na Power BI.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: info@summ-it.pl.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych