Microsoft Solution Assessments

Zrzut ekranu 2020-09-17 161954

We współpracy z firmą Microsoft chcemy pomóc klientom określić możliwe do podjęcia kroki w zakresie transformacji cyfrowej, migracji do chmury i usprawnienia procesów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność lokalną, w chmurze, czy w środowisku hybrydowym, mamy Solution Assessment, który może wesprzeć Cię w zabezpieczeniu i optymalizacji obecnego majątku IT oraz stworzeniu skalowalnych podstaw dla rozwoju firmy.

Oceny rozwiązań firmy Microsoft to zestaw najlepszych standardów branżowych obejmujących sprawdzone strategie zarządzania zasobami informatycznymi organizacji i ich optymalizacji.

Każda ocena będzie się nieznacznie różnić w zależności od dostępnych informacji, infrastruktury i wymagań. Jako partner będziemy współpracować z Tobą przez każdą fazę zaangażowania, aby zapewnić skuteczny i płynny proces, który zapewni wgląd w Twoje potrzeby biznesowe.

Wyniki oceny, których możesz się spodziewać to:

  • Kompleksowy przegląd Twojego środowiska IT
  • Wyróżnione ryzyka i zalecenia dotyczące ulepszeń
  • Całkowity koszt posiadania (onprem vs chmura)
  • Plan migracji (jeśli dotyczy)

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.