Blog summ-it

We współpracy z firmą Microsoft chcemy pomóc klientom określić możliwe do podjęcia kroki w zakresie transformacji cyfrowej, migracji do chmury i usprawnienia procesów. Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność lokalną, w chmurze, czy w środowisku hybrydowym, mamy Solution Assessment, który może wesprzeć Cię w zabezpieczeniu i optymalizacji obecnego majątku IT oraz stworzeniu skalowalnych podstaw dla rozwoju firmy.

Oceny rozwiązań firmy Microsoft to zestaw najlepszych standardów branżowych obejmujących sprawdzone strategie zarządzania zasobami informatycznymi organizacji i ich optymalizacji.

Każda ocena będzie się nieznacznie różnić w zależności od dostępnych informacji, infrastruktury i wymagań. Jako partner będziemy współpracować z Tobą przez każdą fazę zaangażowania, aby zapewnić skuteczny i płynny proces, który zapewni wgląd w Twoje potrzeby biznesowe.

Wyniki oceny, których możesz się spodziewać to:

  • Kompleksowy przegląd Twojego środowiska IT
  • Wyróżnione ryzyka i zalecenia dotyczące ulepszeń
  • Całkowity koszt posiadania (onprem vs chmura)
  • Plan migracji (jeśli dotyczy)

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych