Blog summ-it

Z wielką przyjemnością przekazujemy informację o uzyskaniu najwyższych uprawnień Partnera w kategorii Analytics on Microsoft Azure Advanced Specialization.

Rozwój i nowe umiejętności to zasady, którymi summ-it kieruje się od samego początku. Jako firma stawiamy poprzeczkę coraz wyżej, pracując nad kolejnymi poziomami w relacjach partnerskich z Microsoftem. Każdy poziom to kolejne doświadczenia, umiejętności, wiele procedur dających nowe certyfikacje. Jesteśmy dumni, że tym razem udało się nam wypracować najwyższe uprawnienia w Analytics on Microsoft Azure Advanced Specialization.

Tym sposobem dołączyliśmy do elitarnego grona Partnerów Microsoft posiadających zweryfikowane umiejętności, doświadczenie i procedury, które rekomendują w swoich działaniach w zakresie realizacji i wprowadzania rozwiązań analitycznych.

Gold Microsoft Partner

Czego klienci mogą oczekiwać od Partnera Microsoft o zaawansowanej specjalizacji

Zaawansowana specjalizacja to wyznacznik wiedzy, sukcesu i partnerstwa. Microsoft podejmując decyzje dotyczące firm, z którymi chce współpracować, musi zweryfikować umiejętności partnera, które są kluczowe dla wymagających klientów i ich potrzeb.

summ-it jako Advanced Specialization Partner jest gotowy do spełnienia wymagań biznesowych stawianych przez obecny rynek, udowadniając wysoką jakość umiejętności, wiedzy i procesów, które stosuje w wykonywaniu swojej codziennej pracy.

Jako eksperci od analityki pokazaliśmy, że nie ma wyzwań biznesowych, których nie możemy rozwiązać. Naszą pasją jest podejmowanie projektów mających na celu rozwiązanie zagadek analitycznych. Nasi pracownicy są pasjonatami danych. Wierzymy, że rozwiązania analityczne i chmurowe są istotną częścią podróży do transformacji cyfrowej dla większości firm.

Co potwierdza uzyskanie Advanced Specialization

  • Zastosowanie podejścia architektonicznego według najlepszych praktyk Microsoft
  • Standaryzowane procesy
  • Kompletność i dokładność dostarczonej dokumentacji
  • Zgodność ze standardami Microsoft
  • Wykorzystanie najlepszych praktyk Cloud Adoption Framework

W swojej pracy kierujemy się wizją, aby poprzez wiedzę i doświadczenia budować zaufanie wśród naszych klientów, aby czuli się spokojni o to, że ich dane są w dobrych rękach. Całemu Zespołowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w drodze na sam szczyt oraz serdecznie dziękujemy wszystkim przedstawicielom Microsoft, którzy towarzyszyli nam w trakcie zdobywania kompetencji.

Masz pytania lub szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy?

Analiza danych biznesowych na zaawansowanym poziomie oraz wdrażanie rozwiązań chmurowych cały czas zyskuje na znaczeniu dla wszystkich rozwijających się cyfrowo organizacji. Firma, która przenosi swoje dane do chmury, będzie wymagała wydajnych rozwiązań analitycznych do mierzenia i kontrolowania ich efektywności.

Umów sie na bezpłatną konsultację poprzez formularz na naszej stronie i uzyskaj specjalistyczne informacje dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!