Blog summ-it

Z wielką przyjemnością przekazujemy informację o uzyskaniu najwyższych uprawnień Partnera w kategorii Modernization od Web Applications to Microsoft Azure Advanced Specialization.

Stawiamy na widzę i udoskonalanie umiejętności, aby rozwijać się każdego dnia dla naszych klientów. Jako firma IT, pracujemy nad kolejnymi poziomami w relacjach partnerskich z Microsoftem. Każdy etap to kolejne doświadczenia, umiejętności oraz wiele procedur dających nowe certyfikacje. Jesteśmy dumni, że tym razem udało się nam wypracować najwyższe uprawnienia w Microsoft Azure: Advanced Specialization w kategorii: Modernization of Web Applications.

Tym sposobem dołączyliśmy do grona Partnerów Microsoft posiadających zweryfikowane umiejętności, doświadczenie i procedury, które rekomendują w swoich działaniach.

Gold Microsoft Partner

Całemu zespołowi summ-it gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w drodze na szczyt oraz serdecznie dziękujemy wszystkim przedstawicielom Microsoft, którzy towarzyszyli nam w trakcie zdobywania kompetencji.

Co dla klienta oznacza zaawansowana specjalizacja Partnera Microsoft

Zaawansowana specjalizacja to potwierdzenie fachowej wiedzy, udokumentowanych sukcesów i doskonałego partnerstwa. Microsoft decydując się na współpracę z firmami, musi zweryfikować umiejętności partnera, które są kluczowe dla wymagających klientów i zmieniających się potrzeb.

summ-it jako Advanced Specialization Partner jest gotowy do spełnienia wymagań biznesowych stawianych przez obecny rynek. W swojej codziennej pracy udowadniamy wysoką jakość oferowanych usług, szeroki zakres posiadanych umiejętności oraz potwierdzamy wykorzystywanie sprawdzonych rozwiązań, które stosujemy w ramach dostarczanych projektów.

Jako eksperci w zakresie Software Development potwierdzamy, że nie ma wyzwań biznesowych, których nie możemy rozwiązać. Nasi pracownicy to pasjonaci programowania. Wierzymy, że rozwiązania w zakresie rozwoju oprogramowania to istotny krok w transformacji cyfrowej dla większości firm.

Co potwierdza uzyskanie Advanced Specialization

  • Stosowanie najlepszych praktyk Microsoft
  • Standaryzowane procesy
  • Kompletność i dokładność dokumentacji

Modernization of Web Applications – Microsoft Azure Advanced Specialization

W swojej pracy kierujemy się wizją, aby poprzez wiedzę i doświadczenie budować zaufanie wśród naszych klientów, aby czuli się spokojni o to, że ich dane są w dobrych rękach.

Posiadamy najwyższe uprawnienia Partnera Microsoft w trzech kategoriach przypisanych do podstawowych działów w naszej firmie, oferujących profesjonalne rozwiązania:

Microsoft Azure Advanced Specialization:

Ponieważ firmy chcą zmodernizować swoje aplikacje oraz w pełni wykorzystać korzyści, jakie może zaoferować przetwarzanie w chmurze wraz z analityką danych, najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnera dysponującego tymi wyjątkowymi umiejętnościami w zakresie migracji, optymalizacji i zarządzania danymi w chmurze. Jesteśmy gotowi spełnić twoje oczekiwania i wspierać Twoją firmę na każdym z tych poziomów, oferując kompleksowe rozwiązania.

Masz pytania lub szukasz idealnego rozwiązania dla Twojej firmy?

Umów sie na bezpłatną konsultację poprzez formularz na naszej stronie i uzyskaj specjalistyczne informacje dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych