Blog summ-it

Raport przedstawia ranking firm IT oraz analizę potrzeb klientów branży ICT. W ramach wydania w 2022 roku wywiadu udzielił Wojciech Wencel rozmawiając o wartościach biznesowych oraz możliwościach polskich firm w kwestii operacjonalizacji danych, potrzebach zgłaszanych przez współczesne organizacje oraz wyzwaniach związanych z analityką.

Każdy problem związany ze środowiskiem bazodanowym, niesie za sobą konsekwencje mające wpływ na funkcjonowanie całej firmy. Sprawdź z jakimi problemami spotykają się współczesne organizacje, na jakie konsekwencje biznesowe są narażone oraz jak należy im zapobiegać.

Best 100

W tegorocznym raporcie BEST 100 wydawanym przez iTWIZ Media Group sp. z o.o. znajduje się zaawansowany ranking producentów i dostawców rozwiązań i usług IT obecnych na rynku polskim, oparty na danych oraz wynikach sprzedaży z 2021 roku. Wydaniu zawarto zestawienia obecnych trendów, przeprowadzonych analiz oraz planów związanych z wykorzystaniem technologii IT.

Best 100 to prawie 270 stron wypełnionych danymi i faktami, a w tym ponad 50 tabel, 30 artykułów z nowościami technologicznymi oraz 14 wywiadów przeprowadzonych w ramach punktu widzenia kadry kierowniczej, w tym rozmowa w której udział wziął Wojciech Wencel – CEO summ-it.

W summ-it tworzymy narzędzia operujące na danych

Wojciech Wencel, założyciel oraz prezes firmy summ-it udzielił wywiadu w rozmowie z Piotrem Waszczukiem. Poruszono kwestie związane z wartościami biznesowymi wynikającymi z operacjonalizacji danych. Wspomniano o potrzebach jakie wykazują firmy w kontekście środowisk bazodanowych. Opisano problemy i wyzwania dotyczące zaawansowanej analityki oraz uczenia maszynowego. Z artykułu dowiedz się jak summ-it odpowiada na potrzeby współczesnego rynku, pomagając swoim klientom osiągnąć sukces.

,,Każdy problem ze środowiskiem bazodanowym przekłada się na istotne konsekwencje biznesowe – od przestoju produkcji, przez brak możliwości obsługi procesów sprzedażowych, po kary finan­sowe. Sprawia to, że bezpieczeństwo – rozumiane jako gwarancja dostępności baz danych – jest dziś wysoce cenione. Tego typu usługi są fundamentem naszej oferty”

Wojciech Wencel – CEO & Founder summ-it

Z artykułu dowiesz się o:

  • Czy polskie przedsiębiorstwa chętnie gromadzą dane i potrafią z nich skorzystać?
  • Czy sprawnie działające systemy bazodanowe stanowią same w sobie wartość biznesową?
  • Jakie są główne bariery związane z wdrażaniem zaawansowanej analityki?
  • Jakiego typu wyzwania towarzyszą wdrożeniom analityki opartej na algorytmach uczenia maszynowego?
  • Na jakim obszarze koncentruje się summ-it w swoich usługach i co jest istotą naszej oferty?
  • W jakim kierunku rozwijamy nasze kompetencje oraz jakie sukcesy zmotywowały nas najbardziej do dalszego rozwoju?

Zapraszamy do przeczytania artykułu w wersji PDF.

Chcesz uzyskać więcej informacji o rozwiązaniach IT, które pomogą Twojej organizacji odpowiednio wykorzystać dane biznesowe?

Umów sie na bezpłatną konsultację poprzez formularz na naszej stronie i uzyskaj specjalistyczne informacje dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych