Blog summ-it

To już druga edycja Best in Cloud organizowana przez Computerworld Polska, w której summ-it wziął udział, jako partner merytoryczny. Głównym tematem Best in Cloud 2021 była chmura jako narzędzie rozwoju biznesu i ośrodek innowacyjności. Na przykładach wybranych projektów odpowiedziano na pytanie jak chmura zmienia firmy i pozwala im efektywnie osiągać cele biznesowe oraz w jaki sposób przynosi prawdziwą wartość techniczną i biznesową będąc katalizatorem rozwoju i innowacji.

Na konferencji została wygłoszona prelekcja Wojciecha Wencla, CEO summ-it. Tematem prezentacji była odpowiedź na pytanie: „Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w chmurze”?

Wystąpienie przybliża dobre praktyki utrzymania danych w chmurze, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania systemami baz danych. W ramach prezentacji autor podzieli się doświadczeniem pozyskanym w ramach zrealizowanych projektów dla klientów z różnych sektorów. Najistotniejszym elementem wystąpienia są przykłady omawiające wyzwania, jakie pojawiały się w trakcie dotychczasowych wdrożeń, wraz z omówieniem materializacji ryzyka.

Wydarzenie poprowadził Jarosław Kuźniar.

summ-it wziął również udział w konkursie organizowanym podczas tegorocznej konferencji. Jury 9. konkursu Computerworld Best in Cloud wyłoniło tegorocznych zwycięzców, a w tym summ-it w kategorii: Najlepszy produkt do analizy danych w chmurze za rozwiązanie Superb DBA.

Subskrybuj nasz kanał na Youtube i bądź na bieżąco.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych