Prelekcja Wojciecha Wencla na konferencji Best in Cloud 2021

To już druga edycja Best in Cloud organizowana przez Computerworld Polska, w której summ-it wziął udział, jako partner merytoryczny. Głównym tematem Best in Cloud 2021 była chmura jako narzędzie rozwoju biznesu i ośrodek innowacyjności. Na przykładach wybranych projektów odpowiedziano na pytanie jak chmura zmienia firmy i pozwala im efektywnie osiągać cele biznesowe oraz w jaki sposób przynosi prawdziwą wartość techniczną i biznesową będąc katalizatorem rozwoju i innowacji.

Na konferencji została wygłoszona prelekcja Wojciecha Wencla, CEO summ-it. Tematem prezentacji była odpowiedź na pytanie: „Jak zadbać o bezpieczeństwo danych w chmurze”?

Wystąpienie przybliża dobre praktyki utrzymania danych w chmurze, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania systemami baz danych. W ramach prezentacji autor podzieli się doświadczeniem pozyskanym w ramach zrealizowanych projektów dla klientów z różnych sektorów. Najistotniejszym elementem wystąpienia są przykłady omawiające wyzwania, jakie pojawiały się w trakcie dotychczasowych wdrożeń, wraz z omówieniem materializacji ryzyka.

Wydarzenie poprowadził Jarosław Kuźniar.

summ-it wziął również udział w konkursie organizowanym podczas tegorocznej konferencji. Jury 9. konkursu Computerworld Best in Cloud wyłoniło tegorocznych zwycięzców, a w tym summ-it w kategorii: Najlepszy produkt do analizy danych w chmurze za rozwiązanie Superb DBA.

Subskrybuj nasz kanał na Youtube i bądź na bieżąco.Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.