Blog summ-it

Zadowolony klient osiągający sukcesy to najlepsza motywacja do dalszej pracy. Postanowiliśmy opowiedzieć historię o tym jak summ-it wraz Verseo rozpoczęło współpracę i połączyło siły.

Verseo to jedna z największych agencji #SEM i #SEO w Europie Środkowej. Marketing internetowy to dla nich miejsce, w którym rozwijają swoje umiejętności realizują założone cele. Człowiek i maszyna to dla ich idealne połączenie, pozwalające spełniać oczekiwania ponad 3000 klientów z całego świata. Od powstania Verseo szukało partnera technologicznego do współpracy, który pomoże w analizie ogromnej ilości danych przy ciągłym wzroście i rozwoju.

Marketing internetowy na skalę globalną to nie małe wyzwanie, które podejmuje Verseo. 120 specjalistów, 3000 klientów, mnóstwo danych oraz narzędzi optymalizacyjnych wymaga dobrze zaprojektowanej infrastruktury i ciągłego wsparcia.

Odpowiadając na zapotrzebowanie Verseo rozpoczęliśmy współpracę, która trwa do teraz, przynosząc wiele korzyści i nowych projektów. Dla nas to ogromna odpowiedzialność, otrzymując najcenniejsze dane klienta, dlatego podstawową zasadą jest te informacje zabezpieczyć. Na początku musieliśmy udowodnić, że jesteśmy w stanie nadążyć za szybkim tempem pracy Verseo rozpoczynając od projektów przy analizie kont Google Ads. W efekcie Verseo otrzymało aplikację Gradera do automatycznej oceny kont.

Poddanie analizie dużej ilości danych naszego klienta pozwoliło nam przygotować centralny system, jako jedno źródło prawdy w organizacji, a jest nim Modern Data Warnhouse. Dzięki temu Verseo może szczegółowo sprawdzić jakość realizowanych kampanii Google Ads.

Jako Złoty Partner Microsoft dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, zapewniając naszym klientom sprawdzone narzędzia gwarantujące bezpieczeństwo danych. Platforma Microsoft Azure pozwala rozwijać systemy, zapewniając skalowalność i ciągłość w działaniu. Dostępne narzędzia analityczne odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klienta, spełniając ich oczekiwania.

Współpraca Verseo oraz summ-it to projekty, które przynoszą wiele korzyści i wpływają na przewagę konkurencyjną. Naszą historię opowiedział Krzysztof Masłowski oraz Maciej Popiołek z Verseo, gdzie o technologicznych aspektach ze strony summ-it jako dostawcy rozwiązań opowiada Wojciech Wencel.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!