Obecnie szukamy osoby na stanowisko New Business Managera, która będzie odpowiedzialna za rozbudowywanie bazy klientów i utrzymywanie dobrych relacji z nimi. Kandydat/ka powinien/powinna wykazywać się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, proaktywnością i samodzielnością, a jej/jego doświadczenie powinno być poparte wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży IT.

Jeśli cechujesz się wartościami zgodnymi z naszym profilem kandydata – zachęcamy do aplikowania!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + bonus (wysokość bonusu uzależniona od realizacji celów sprzedażowych)
  • Przez pierwsze pół roku pracy pracownik zamiast bonusu otrzyma dodatek do podstawy wynagrodzenia, czyli zabezpieczenie w postaci „poduszki” finansowej. Wysokość poduszki uzależniona będzie od jakości pracy oraz od zaangażowania pracownika
  • Szansę rozwoju osobistego i rozwoju sprzedaży na rynkach międzynarodowych
  • Rozwój w obszarze technologii IT w ramach współpracy z działami firmy
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Zadaniowy czas pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Uczestnictwo w konferencjach i targach branżowych
  • Budżet na szkolenia i certyfikaty po okresie próbnym
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Udział w spotkaniach pt. “Naukowy Piątek” oraz konferencjach
  • Możliwość pracy hybrydowej (praca min. 2 razy w tygodniu w poznańskim biurze)
  • Możliwość zgłaszania własnych pomysłów, promujemy te najlepsze!

Główne zadania na stanowisku:

  • Rozbudowywanie sieci Klientów i pielęgnowanie dobrych relacji z nimi
  • Aktywne poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do Klientów oraz szans rozwoju firmy
  • Dbanie o ekspansję biznesu na rynki międzynarodowe (DACH, Wielka Brytania)
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji z Klientami oraz Partnerami Biznesowymi
  • Rozpoznawanie i zrozumienie potrzeb Klienta
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Udział w spotkaniach oraz konferencjach branżowych w celu nawiązywania kontaktów i promocji firmy

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z branży IT, w tym na rynkach zagranicznych
  • Znajomość narzędzi wspomagających aktywne poszerzanie bazy klientów
  • Samodzielność w realizacji planów sprzedażowych
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych i partnerskich w środowisku B2B w sposób zarówno otwarty, jak i asertywny
  • Proaktywność i umiejętność wykorzystania szansy biznesowej, gdy taka się nadarzy
  • Znajomość systemu CRM – preferowany Microsoft Dynamics CRM
  • Znajomość języka niemieckiego – C2 oraz języka angielski – min. B2 (komunikacja z klientem, dokumentacja)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Zaangażowanie, samodzielność i cierpliwość

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rynku Wielkiej Brytanii
  • Umiejętność sprzedaży w modelu storytelling

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i nadesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie i pozostali w kontakcie, umieść w CV odpowiednią zgodę:

❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych – „summ-it s.a.” z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań.

❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora Danych Osobowych – „ summ-it s.a.” z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Justyna Krakowiak
HR Lead

Dołącz do summ-it!

Jeśli uważasz, że wniesiesz coś wartościowego do naszego teamu wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@summ-it.pl

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!