Blog summ-it

Z radością informujemy, że w ramach partnerstwa z Collegium Da Vinci, uczelnią wyższą z Poznania, uczestniczymy w tworzeniu i realizacji studiów licencjackich na kierunku DataScience. Są to interdyscyplinarne studia licencjackie z analityki ekonomicznej, łączące w sobie zagadnienia z ekonomii, informatyki oraz zarządzania. W trakcie nauki studenci zdobędą kompetencje związane z programowaniem oraz obsługą i konfiguracją informatycznych systemów wspierających proces zarządzania danymi BigData.

Specjaliści Data Science są bardzo poszukiwani na rynku pracy – to osoby, które poza umiejętnościami technicznymi jak np. programowanie, statystyka, posiadają także wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne, które pozwalają rozumieć biznes, pozyskiwać wiedzę na temat zgromadzonych danych, analizować je, wizualizować, a następnie w przekonujący sposób prezentować wnioski.

Studia prowadzone są także w trybie niestacjonarnym.

Więcej informacji można znaleźć pod linkiem

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!