Collegium Da Vinci – Data Science

110176794_3305361449503469_5884898809276257609_o
Z radością informujemy, że w ramach partnerstwa z Collegium Da Vinci, uczelnią wyższą z Poznania, uczestniczymy w tworzeniu i realizacji studiów licencjackich na kierunku DataScience. Są to interdyscyplinarne studia licencjackie z analityki ekonomicznej, łączące w sobie zagadnienia z ekonomii, informatyki oraz zarządzania. W trakcie nauki studenci zdobędą kompetencje związane z programowaniem oraz obsługą i konfiguracją informatycznych systemów wspierających proces zarządzania danymi BigData.
Specjaliści Data Science są bardzo poszukiwani na rynku pracy – to osoby, które poza umiejętnościami technicznymi jak np. programowanie, statystyka, posiadają także wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne, które pozwalają rozumieć biznes, pozyskiwać wiedzę na temat zgromadzonych danych, analizować je, wizualizować, a następnie w przekonujący sposób prezentować wnioski.
Studia prowadzone są także w trybie niestacjonarnym.
Więcej informacji można znaleźć pod linkiem


Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.