Blog summ-it

W tym roku summ-it otrzymał nominację do nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Lider MŚP. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy Miasto Poznań oraz Invest in Poznań.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który swoim doświadczeniem oraz zaangażowaniem prowadzi Nas po wspólne sukcesy.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie gospodarcze, przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Celem nagrody jest wsparcie polskich przedsiębiorców oraz wyróżnienie tych, którzy przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych firm.

Prezydent RP wręcza wyróżnienia w pięciu kategoriach głównych:

  • Lider MŚP
  • Narodowy Sukces
  • Międzynarodowy Sukces
  • Odpowiedzialny Biznes
  • Firma Rodzinna

oraz dwóch specjalnych:

  • Badania+Rozwój
  • STARTUP_PL
Fot. Marek Borowski / KPRP.

Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Opolskiego ogłosiła listę 21 nominowanych do XIX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Oznaczało to, że znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie trzech wyselekcjonowanych firm w kategorii Lider MŚP, spośród których Prezydent RP wybierał Laureata.

Lider MŚP nominowani:

  • summ-it sp z o.o.
  • Firma Meblowa Nawrocki
  • P.W. Vikking sp. z o.o.
Nominowani w kategorii Lider MŚP.

4 listopada 2021 r. w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, w trakcie II części Kongres 590, odbyła się Gala XIX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Głowa Państwa Andrzej Duda wręczył nagrody przedsiębiorstwom, które wpływają na rozwoju gospodarki narodowej przestrzegając zasad odpowiedzialnego biznesu oraz promują pozytywny wizerunek Polski, stanowiąc wzór dla innych przedsiębiorstw.

Relację z uroczystości można obejrzeć na profilu Kancelaria Prezydenta RP.

Wręczenie nagród w kategorii Lider MŚP.
Nasza summ-it’owa chmurka powędrowała do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy.

Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, za które dziękujemy całemu naszemu zespołowi summ-it za zaangażowanie. To efekt pracy zespołowej, dzielenia się doświadczeniem oraz codziennego wsparcia w podejmowaniu wyzwań. Jest to dla nas ogromna dawka motywacji do dalszego działania i rozwoju naszych możliwości.

Fot. Marek Borowski / KPRP.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych