Blog summ-it

Z ogromną radością przekazujemy informację o uzyskaniu najwyższych uprawnień Partnera w Microsoft Azure, czyli Advanced Specialization w kategorii: Windows Server and SQL Server Migration.

Rozwój i nowe umiejętności to zasady, którymi summ-it kieruje się od samego początku. Jako firma stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej, pracując nad kolejnymi poziomami w relacjach partnerskich z Microsoftem. Każdy poziom to kolejne doświadczenia, umiejętności, wiele procedur dających nowe certyfikacje. Jesteśmy dumni, że tym razem udało się nam wypracować najwyższe uprawnienia w Microsoft Azure: Advanced Specialization w kategorii: Windows Server and SQL Server Migration.

Tym sposobem dołączyliśmy do elitarnego grona Partnerów Microsoft posiadających zweryfikowane umiejętności, doświadczenie i procedury, które rekomendują w swoich działaniach. Jako Złoty Partner Microsoft otrzymaliśmy MS certification letter zaświadczający o naszych sukcesach w poszerzaniu umiejętności.

Całemu Zespołowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w drodze na sam szczyt oraz serdecznie dziękujemy wszystkim przedstawicielom Microsoft, którzy towarzyszyli nam w trakcie zdobywania kompetencji.

Anna Minkisiewicz
Executive Assistant

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

    Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.