Blog summ-it

summ-it pojawił się jako wystawca na tegorocznych targach GITEX GLOBAL w Dubaju. To największe i najbardziej innowacyjne wydarzenie technologiczne i startupowe na świecie. Jedno z najbardziej wpływowych miejsc spotkań dla branży IT, zgromadzenie liderów, twórców i innowatorów, aby dyskutować i identyfikować przyszłe możliwości. W tym roku wydarzenie zebrało ponad 100 000 uczestników.

GITEX GLOBAL

GITEX GLOBAL to obecnie jedno z największych wydarzeń targowych na świecie, poświęconych innowacjom w branży IT i szeroko rozumianej branży nowoczesnych technologii. To coroczne wydarzenie odbywające się w Dubaju. W tegorocznej edycji tematyką przewodnią było kodowanie, metaverse, zrównoważony rozwój i cyberbezpieczeństwo.

GITEX GLOBAL to połączenie najpotężniejszych innowacji i pomysłów z całego świata:

•  ekosystemy technologiczne ponad 170 krajów, w tym ponad 4000 najlepszych firm technologicznych, ponad 700 startupów, ponad 400 inwestorów i ponad 100 000 profesjonalistów łączących się podczas wydarzenia

• największa reprezentacja rządowa w wydarzeniu technologicznym – ponad 200 podmiotów prezentujących zaawansowane innowacje sektora publicznego

• interakcja z najbardziej empiryczną prezentacją technologii obejmującą globalne megatrendy – Metaverse, Web3, technologie zrównoważonego rozwoju, NFT, sztuczna inteligencja i robotyka, Cloud & Edge, Quantum Computing i inne

• eksperckie, inspirujące spostrzeżenia od ponad 1000 liderów przemysłu i innowacji z 10 sektorów konferencji: miasta cyfrowe x sztuczna inteligencja, telekomunikacja, energia, cyberbezpieczeństwo, mobilność przyszłości, opieka zdrowotna, edukacja, start-upy i gospodarka oparta na danych

Gitex Global to 7 głównych pokazów technologicznych, tworzonych przez:

  • North Star
  • Ai Everything,
  • Global DevSlam
  • Future Blockchain Summit
  • Fintech Surge
  • Marketing Mania

summ-it na Gitex Global 2022

Możliwość reprezentowania firmy na stoisku Województwa Wielkopolskiego w dniach 10-14 października 2022 w Dubai World Trade Centre została zrealizowana w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu), którego beneficjentem jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego (UMWW). Stoisko regionalne sąsiadowało ze stoiskiem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), która już po raz trzeci zorganizowała wyjazd na targi GITEX GLOBAL w Dubaju w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT.

Mieliśmy okazję dyskutować o nowych rozwiązaniach w chmurze, IoT, cybertechnologii, aż po przełomowe rozwiązania w dziedzinie sztucznej inteligencji, programowania i zrównoważonego rozwoju. Polska prezentowana jest jako silny ośrodek współpracy, który poprzez rozwój nauki oferuje światu zrównoważone, przyjazne środowisku, inspirowane naturą technologie.

Superb DBA oraz Modern Data Warehouse to tylko niektóre z nowoczesnych technologii, które prezentowaliśmy na tegorocznym wydarzeniu. Dla uczestników przygotowaliśmy raporty w Power BI prezentujące globalny pobór wody w przeliczeniu na mieszkańca oraz kwestie zużycia energii z podziałem na kategorie i ilość energii odnawialnej w danych krajach.

CEO summ-it Wojciech Wencel miał okazję wziąć udział w wydarzeniu PoItech na stoisku DIC podczas targów GITEX, by dowiedzieć się więcej o Dubai Internet City oraz o korzyściach wynikających z założenia spółki właśnie w tej wolnej strefie ekonomicznej, jak również o perspektywach jakie stwarzają Zjednoczone Emiraty Arabskie dla przedstawicieli branży. Podczas odwiedzin w siedzibie w ramach zwiedzania centrum innowacji, mieliśmy świetną okazję networkingową, by bezpośrednio porozmawiać z firmami ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Udział w Gitex Global 2022 był dla nas świetną okazją do spotkania najbardziej innowacyjnych osób i firm, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń zawodowych w celu zbadania wzajemnych synergii i wymiany innowacyjnych pomysłów.

Jesteśmy otwarci na nowe projekty i chętnie omówimy możliwości biznesowe, by wzmocnić Twoją firmę w przyszłości.

Umów sie na bezpłatną konsultację poprzez formularz na naszej stronie i uzyskaj specjalistyczne informacje dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!