Blog summ-it

Najnowszy numer magazynu „Forbes” już w sprzedaży. Wydanie czerwcowe zawiera artykuł o rozwiązaniach IT przeznaczonych dla wszystkich branż oraz fakty o danych, czyli ropie XXI wieku. O doświadczeniach i planach opowiedział Wojciech Wencel – CEO summ-it®.

Forbes numer 6/2022

Forbes (Polska) to krajowa edycja międzynarodowego dwutygodnika ,,Forbes”. Jest miesięcznikiem gospodarczym wydawanym w Polce przez Ringier Axel Springer Polska. Opisuje najważniejsze wydarzenia gospodarcze w kraju i na świecie oraz strategie biznesowe, skierowane głównie do menedżerów średniego i wyższego szczebla oraz biznesmenów. To magazyn dla osób aktywnych i otwartych na światowe trendy oraz inwestorów poszukujących nietuzinkowych możliwości pomnożenia kapitału za pomocą niestandardowych strategii inwestycyjnych.

Najnowsze czerwcowe wydanie magazynu Forbes dostępne jest w sprzedaży od 26 maja 2022 r. W specjalnej sekcji Polskiej Agencji Przedsiębiorczości znajduje się artykuł o doświadczeniach firmy summ-it® zebranych w ciągu 11 lat istnienia na rynku. Na pytania odpowiedział Wojciech Wencel – CEO i założyciel.

,,Dane gromadzi każdy biznes, a ich ilość uzależniona jest od stopnia rozwoju organizacji. W summ-it® dostarczamy rozwiązania dla firm z różnych sektorów, działających globalnie”

Wojciech Wencel – CEO & Founder summ-it

W artykule wspomniano o rozwiązaniach IT dostępnych dla każdej organizacji, które potrafią usprawnić niemal każdy obszar działania firmy. Podstaw należy szukać w danych, które coraz częściej określa się jako ropa XXI wieku.

Zapraszamy do przeczytania artykułu w wersji PDF. Całość czerwcowego wydania magazynu dostępna dla subskrybentów na oficjalnej stronie Forbes oraz do kupienia w sklepach.

Chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji o rozwiązaniach IT dostępnych w Twojej organizacji?

Umów sie na bezpłatną konsultację poprzez formularz na naszej stronie i uzyskaj specjalistyczne informacje dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych