ZABEZPIECZ SWOJE DANE PRZEZ MIGRACJĘ DO CHMURY

Gwarancja skalowalności i wysokiej dostępności dzięki rozwiązaniom najwyższej klasy

Szybki rozwój organizacji determinuje wysokie oczekiwania związane z czasem reakcji działów IT, szczególnie w zakresie dostarczania rozwiązań. Niemal w każdym biznesowym przypadku czas dostawy wskazuje na przewagę konkurencyjności i propozycję wartości.

Gwarancja skalowalności i wysokiej dostępności dzięki rozwiązaniom najwyższej klasy

Wyzwania

Jednym z najczęstszych powodów, który powstrzymuje dostarczanie rozwiązań IT jest gotowość oraz skalowalność infrastruktury. Rozwiązania lokalne wymagają znacznie więcej czasu na rekonfigurację niż inne opcje, takie jak np. chmura publiczna.

Idealne rozwiązanie

Aby wyeliminować te utrudnienia zalecamy migrację infrastruktury, w tym również baz danych, na platformę Microsoft Azure.

Zmiany te należy dokonać zgodnie z planem pracy opartym na najlepszych praktykach wykorzystywanych w zarządzaniu wsparciem IT.

Oczekiwane rezultaty

Ostateczne rozwiązanie platformy chmurowej gwarantuje skalowalność i wysoką dostępność systemów. Ponadto zmniejsza nakład pracy związanej z infrastrukturą administracyjną.

Migracja baz danych do MS Azure

Migracja baz danych do MS Azure

W rezultacie usługi, klient otrzyma kompleksową migrację baz danych na platformę Microsoft Azure. Jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie dla różnych typów baz danych.

Przebieg procesu

Proces migracji przebiega zgodnie z zaawansowanym planem pracy, który obejmuje wszystkie najlepsze praktyki wykorzystywane w zarządzaniu biznesowym ITIL®. Plan został podzielony na trzy etapy.

Etapy migracji

  • Przed migracją: analiza danych, migracja wstępna, konwersja,
  • Migracja: migrowanie, synchronizacja danych, uruchomienie produkcyjne po migrowaniu
  • Po migracji: aplikacje naprawcze, wykonanie testów, optymalizacja

Benefity migracji

Po przeprowadzeniu określonego procesu migracji klient otrzymuje kompleksową migrację systemu. Dzięki temu ryzyko zostaje ograniczone.

Jak poprawić dostępność danych dzięki rozwiązaniom summ-it i Microsoft Azure?

Dzięki Microsoft Azure jesteśmy w stanie migrować dane do platformy chmurowej, która rozwiąże Twoje wyzwania biznesowe i zabezpieczy wzrost danych w Twojej organizacji. Platforma ta oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową dostępną w odpowiednim czasie oraz pomaga modyfikować zasoby systemowe w trybie online. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby usprawnić zarządzanie danymi w swojej organizacji.

Jak poprawić dostępność danych dzięki rozwiązaniom summ-it i Microsoft Azure?

Wysoka dostępność

Microsoft Azure oferuje róże typy komponentów z kilkoma opcjami dostępności. Ponadto możesz użyć replikacji geograficznej, aby poprawić wskaźniki RTO i RPO.

Skalowalność

Możesz zmienić właściwości systemu, a w tym zasoby systemowe w trybie online, aby zabezpieczyć wzrost danych. Zasoby są dostępne przez cały czas i nie musisz czekać na ich dostarczenie.

Zarządzanie kosztami

To rozwiązanie zmniejsza koszt utrzymywania infrastruktury IT. Dzięki odpowiedniej konfiguracji zapłacisz tylko za zużyte zasoby oraz na podstawie analizy wzrostu danych będziesz w stanie oszacować swoje koszty w przyszłości.

Żabka Polska

Microsoft Azure jako centralna platforma danych w Żabka Polska

Jako jeden z etapów cyfrowej transformacji Żabka wybrała Microsoft Azure i Office 365, jako środowisko do centralizacji danych i budowy jednolitej platformy współpracy. Te narzędzia gwarantują skalowalność i bezpieczeństwo na poziomie przedsiębiorstwa. Ponadto, to środowisko zabezpiecza wzrost danych w organizacji.

Rozwój aplikacji

Dzięki SharePoint, Azure Functions i App Service jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dostarczać aplikacje, które wspierają podstawowe procesy biznesowe i funkcje wsparcia, a w tym zarządzanie przepływem pracy w organizacji.

Zarządzanie danymi

Każda aplikacja zbiera dane. Dzięki Microsoft Azure jesteśmy w stanie zaoferować wysoce skalowalne bazy danych z wymaganymi funkcjami dostępności. To rozwiązanie pomaga nam szybko odpowiadać na potrzeby biznesowe.

Bezpieczeństwo

Azure oferuje najwyższej klasy opcje bezpieczeństwa. Aby ulepszyć ten obszar zespół ds. bezpieczeństwa Microsoft często aktualizuje tą platformę. Dzięki tej funkcjonalności jesteśmy w stanie udowodnić, ze dane organizacji są w dobrych rękach.

Chcesz wiedzieć więcej o chmurze Azure?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania?

Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.