CEO Wojciech Wencel
CEO

Wojciech Wencel

Absolwent studiów Executive MBA Aalto w Helsinkach, oraz Studiów z Zarządzania Projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym i technicznych na Politechnice Poznańskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach międzynarodowych. Pełnił między innymi funkcje Service i Project Managera. Zarządzał zmianą oraz implementacją innowacyjnych rozwiązań w obszarze IT. W swojej karierze był odpowiedzialny za wdrażanie rozwiązań dla organizacji z sektorów produkcji, bankowości, retail oraz public. Zarządzał serwisem 9500 baz danych rozproszonych na całym świecie.

Dla Wojciecha nie ma rzeczy niemożliwych i chętnie podejmuje nawet te wyzwania, które pozornie wydają są nie do zrealizowania. W pracy zawsze daje z siebie 100%.

Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.