SAM Cloud Productivity Assessment i Co-sell z Microsoft

0001

Przejście do chmury może zwiększyć złożoność, przez co SAM Assessment będzie jeszcze bardziej krytyczna. Współpraca z partnerem SAM przy Cloud Productivty SAM Assessment da Ci możliwość zaplanowania i sprostania unikalnym wyzwaniom związanym z rozwiązaniami chmurowymi.

Ocena wydajności pracy w chmurze w zakresie zarządzania zasobami oprogramowania (SAM) upraszcza wdrażanie chmury i zmniejsza ryzyko, oferując kompleksową analizę komputerów stacjonarnych i narzędzi zwiększających produktywność użytkowników końcowych w celu przygotowania środowiska do chmury. Opierając się na strategii chmury i ogólnych celach biznesowych, przyglądamy się bieżącemu wdrożeniu i wykorzystaniu oprogramowania, a następnie oceniamy stan gotowości do chmury, aby określić najlepsze opcje migracji teraz oraz później. Zapewniamy również wgląd w biznesowe, kosztowe i technologiczne korzyści wynikające z przenoszenia obciążeń do chmury, a także zalecenia dotyczące optymalizacji licencjonowania w chmurze.

Więcej o ocenie wydajności SAM Cloud.Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.