Misja, wizja, wartości

Misja

 

„We want to be sure that our customer reaches the summit as Tenzing Norgay did.”

 

Kim był Tenzing Norgay.

 

Wizja

 

Poprzez wiedzę i doświadczenia, budujemy zaufanie wśród naszych klientów, aby czuli się spokojni o to, że ich dane są w dobrych rękach.

Wartości Summ-IT
Wartości Summ-IT

Misja

 

„We want to be sure that our customer reaches the summit as Tenzing Norgay did.”

 

Kim był Tenzing Norgay.

 

Wizja

 

Poprzez wiedzę i doświadczenia, budujemy zaufanie wśród naszych klientów, aby czuli się spokojni o to, że ich dane są w dobrych rękach.

Wartości firmy summ-it

Wszystkim działaniom w naszej firmie przyświecają trzy złote zasady, które łączą w sobie indywidualizmem każdego z nas z profesjonalizmem potrzebnym w pracy zespołowej, aby współpraca przebiegała jak najlepiej. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, ale bardzo ważne dla nas jest, aby tworzyć zespół, który potrafi się identyfikować z wyznaczonymi przez nas wartościami. Za wartości priorytetowe w naszej firmie uznane zostały:

Odpowiedzialność za powierzone zadania

Od naszych pracowników oczekujemy umiejętności ponoszenia odpowiedzialności za powierzone zadania. Rozumiemy to jako wykonywanie swoich obowiązków możliwie jak najlepiej. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy realizowanych przez nas projektów spełniał oczekiwania naszych klientów. Cenimy rzetelność w wykonywaniu zadań oraz uczciwość i efektywne komunikowanie się.

 

Transparentność

Transparentność w naszym przypadku oznacza jasność w działaniach, jakie prowadzi nasz cały zespół. W firmie summ-it wszyscy jasno wspólnie omawiamy prowadzone przez nas zadania oraz projekty. Ułatwia to współpracę oraz buduje dobre relacje pomiędzy naszymi współpracownikami, a także stwarza gwarancję, że przeprowadzane projekty są bezpieczne w ich rękach i docierają do klientów w jak najlepszej jakości. Bardzo cenimy sobie taki rodzaj współpracy i przynosi nam ona wiele sukcesów.

 

Rozwój własny

Rozwój firmy nie jest możliwy bez indywidualnego rozwoju każdego z naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że rozwój osobisty kształtuje każdego człowieka, co może zostać wykorzystane w jego karierze zawodowej. Samodoskonalenie można jednak rozumieć w różnoraki sposób. Mogą to być dodatkowe lekcje języka obcego, kursy, szkolenia, czy warsztaty. Na rozwój własny ma wpływ też o wiele mniej oczywistych czynników. Mogą to być ludzie, których spotykamy, inspirujące książki, sztuka obejrzana w teatrze, podróże i wiele, wiele innych. To od nas zależy, czy czerpiemy z nich to, co najlepsze. Należy pamiętać, że najważniejszy wpływ na nasze życie mamy sami. Warto się rozwijać!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania?

Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.