Microsoft Azure

NAJWAŻNIEJSZE PRZYKŁADY UŻYCIA

TWÓJ JĘZYK, TWOJE NARZĘDZIE, TWOJA APLIKACJA

Dzięki ponad 1000 nowym możliwością udostępnionych w ubiegłym roku możesz korzystać z najnowszych osiągnięć w zakresie sztucznej inteligencji, blockchain, Kubernetes, kontenerów oraz baz danych, aby wyprzedzić konkurencję.

ZINTEGROWANA PLATFORMA TOŻSAMOŚCI

Zwiększ bezpieczeństwo, uprość dostęp i ustal inteligentne zasady w różnych środowiskach, dzięki jednej platformie tożsamości.

ANALITYKA 14 RAZY SZYBCIEJ, KOSZT NIŻSZY O 94%.

Zamień swoje dane w informacje, dzięki przełomowej wydajności, bezpieczeństwu oraz szybkości. Nasze analityczne rozwiązanie klasy korporacyjnej przewyższa konkurencję, kosztuje mniej i jest w pełni kompatybilne z istniejącymi narzędziami programistycznymi, business intelligence oraz analizą danych.

PONAD 90 OFERT TYPU COMPLIANCE

Proaktywnie zabezpiecz swoje dane i usprawnij zgodność, dzięki najbardziej kompleksowemu zakresowi Compliance dowolnego dostawcy usług w chmurze.

DLACZEGO AZURE

BĄDŹ PRZYGOTOWANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Ciągłe innowacje firmy Microsoft wspierają Twój rozwój nie tylko dziś, ale i wizje Twojego produktu na przyszłość. Przekształć swoją firmę i aplikację za pomocą pełnego zestawu usług poznawczych. Nałóż na aplikacje, strony internetowe i boty inteligentne algorytmy, aby widzieć, słyszeć, mówić, rozumieć i interpretować potrzeby użytkowników za pomocą naturalnych metod komunikacji.

BEZPROBLEMOWE ROZWIĄZANIA HYBRYDOWE

Lokalnie, w chmurze i na krawędzi – spotkamy się tam, gdzie właśnie jesteś. Zintegruj swoje środowisko i zarządzaj nim za pomocą narzędzi i usług zaprojektowanych dla chmury hybrydowej. Przenieś zabezpieczenia w chmurze oraz te oparte na sztucznej inteligencji na lokalne maszyny wirtualne i urządzania IoT. Wszystkie zarządzane są centralnie wraz z zabezpieczeniami zasobów w chmurze za pośrednictwem Centrum Zabezpieczeń Azure.

ZBUDUJ NA SWOICH WARUNKACH

Masz wybór. Zobowiązując się do otwartego oprogramowania i wsparcia dla wszystkich języków i struktur, buduj tak, jak chcesz i wdrażaj tam, gdzie chcesz. Skorzystaj z w pełni funkcjonalnych, zintegrowanych środowisk programistycznych z wbudowaną obsługą Visiual Studio i Visiual Studio Code, najpopularniejszych IDE, którym ufa ponad 15 milionów programistów.

ZAUFAJ CHMURZE

Uzyskaj bezpieczeństwo od podstaw, które wspierane jest przez zespół ekspertów oraz proaktywną zgodność, której zaufali przedsiębiorstwa, rządy i startupy. Są to Twoje dane, napędzane Twoim doświadczeniem, kontrolowane przez Ciebie. Naszą podstawową zasadą prywatności jest to, że jesteś właścicielem swoich danych; nigdy nie będziemy ich używać w celach marketingowych lub reklamowych.  

Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania?

Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.