Jeśli chcesz pracować w projektach dla marek znanych na całym świecie, a jednak wciąż w ramach niekorporacyjnej struktury, to idealne miejsce dla Ciebie.

W summ-it stwarzamy przestrzeń na zgłaszanie swoich pomysłów i dbamy o Twój rozwój. Nasi pracownicy biorą udział w konferencjach branżowych i wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej tematyki IT, a także udoskonalają swoje umiejętności dzięki różnego rodzaju szkoleniom i warsztatom.

Pracujemy z bazami danych o łącznej wielkości liczonej w PB i optymalizujemy systemy walcząc o każdą ms. Obecnie zarządzamy ponad 10 000 systemów baz dla naszych klientów.

Oferujemy:

  • Możliwe formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa B2B
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych biur (Poznań/Kraków/Warszawa)
  • Pracę dla klientów z różnych sektorów działalności (bankowa, produkcyjna, usługowa)
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z obszaru obsługiwanych technologii
  • Elastyczny czas pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Udział w spotkaniach pt. “Naukowy Piątek” oraz konferencjach
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość zgłaszania własnych pomysłów, promujemy te najlepsze

Główne zadania na stanowisku:

  • Programowanie aplikacji i integracja systemów opartych o technologie m.in.: PostgreSQL, SQL, PL/pgSQL
  • Migracja rozwiązań bazodanowych z i do PostgreSQL

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu PostgreSQL
  • Dobra znajomość baz danych PostgreSQL oraz języków SQL i PL/pgSQL
  • Umiejętność optymalizacji kodu i struktur bazy danych pod kątem wydajności i niezawodności
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Otwartość, komunikatywność
  • Innowacyjność i kreatywność przy wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Gotowość do ciągłego rozwoju

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Oracle PL/SQL
  • Znajomość Microsoft Transact-SQL

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i nadesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie i pozostali w kontakcie, umieść w CV odpowiednią zgodę:

❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych – „summ-it s.a.” z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań.

❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora Danych Osobowych – „ summ-it s.a.” z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

sylwetka justyna krakowiak

Justyna Krakowiak
HR Lead

Dołącz do summ-it!

Jeśli uważasz, że wniesiesz coś wartościowego do naszego teamu wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@summ-it.pl

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!