Studiujesz i chcesz rozpocząć karierę w IT? Dołącz do zespołu summ-it!

Chcesz nauczyć się nowych technologii, a następnie pracować w projektach dla światowych marek, ale wciąż w ramach niekorporacyjnej struktury? W summ-it stawiamy na Twój rozwój oraz stwarzamy przestrzeń na zgłaszanie swoich pomysłów. Nasi pracownicy biorą udział w konferencjach branżowych i wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej tematyki IT, a także udoskonalają swoje umiejętności dzięki różnego rodzaju szkoleniom i warsztatom pod okiem doświadczonych mentorów. Pracujemy z bazami danych o łącznej wielkości liczonej w PB, i optymalizujemy systemy walcząc o każdą ms. Obecnie zarządzamy ponad 10 000 systemów baz dla naszych klientów.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
  • Dużą dawkę wiedzy nt. systemów baz danych oraz chmury publicznej, a w szczególności MS Azure
  • Pracę dla klientów z różnych sektorów działalności (bankowa, produkcyjna, usługowa)
  • Dostęp do najnowszych technologii IT, a w tym wiele wyzwań związanych z wdrożeniami
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z obszaru obsługiwanych technologii
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie mentorów
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Udział w spotkaniach pt. “Naukowy Piątek” oraz konferencjach

Główne zadania na stanowisku:

  • Wsparcie zdalne klientów w zakresie IT
  • Komunikacja z użytkownikiem
  • Wstępna analiza problemów i incydentów
  • Obsługa oprogramowania ServiceDesk
  • Rozwiązywanie podstawowych zgłoszeń
  • Przekazywanie zaawansowanych zgłoszeń do trzeciej i drugiej linii wsparcia
  • Zarządzanie magazynem sprzętu oraz licencjami
  • Przygotowanie i nadzór stanowisk komputerowych

Wymagania:

  • Ogólna orientacja na zagadnienia związane z IT
  • Podstawowa znajomość systemów Windows i Linux
  • Wykształcenie średnie techniczne lub studenci zaoczni ostatnich 2 roczników studiów technicznych
  • Ze względu na lokalny charakter pracy wymagana jest obecność minimum 3 dni w tygodniu w biurze w Poznaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Otwartość, komunikatywność
  • Innowacyjność i kreatywność przy wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Gotowość do ciągłego rozwoju

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemów baz danych (SQL Server, Oracle)
  • Znajomość systemów operacyjnych (Windows Server)
  • Znajomość chmury publicznej (MS Azure)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (pierwsza linia wsparcia)

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i nadesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie i pozostali w kontakcie, umieść w CV odpowiednią zgodę:

❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych – „summ-it s.a.” z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań.

❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora Danych Osobowych – „ summ-it s.a.” z siedzibą w Poznaniu ul. Głogowska 31/33, 60-702 Poznań i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Justyna Krakowiak
HR Lead

Dołącz do summ-it!

Jeśli uważasz, że wniesiesz coś wartościowego do naszego teamu wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@summ-it.pl

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!