Historia firmy

qode-eliptic-slider

Ludzie z pasją i doświadczeniem

Firma summ-it powstała w roku 2011, jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą summ-it Wojciech Wencel. Pięć lat później działalność ta została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Założycielem, jak i prezesem zarządu firmy jest Wojciech Wencel.
Zespół summ-it od momentu powstania firmy sukcesywnie się powiększa, a firma może szczycić się realizacją projektów dla firm polskich jak i zagranicznych. Od roku 2012 summ-it jest partnerem Microsoft, natomiast od 2015 roku partnerem Oracle. Rok 2016 przyniósł natomiast partnerstwo z firmą Qnap.

Nasi partnerzy

Pracownicy summ-it biorą udział w rozmaitych konferencjach branżowych i wydarzeniach dotyczących szeroko pojętej tematyki IT, a także stale udoskonalają swoje umiejętności dzięki różnego rodzaju szkoleniom i warsztatom. W rezultacie zyskują doświadczenia potwierdzone certyfikatami.
Od marca 2015 do lutego 2018 roku siedziba firmy znajdowała się w budynku Nobel Tower przy ulicy Dąbrowskiego 77 w Poznaniu. Obecnie firma mieści się przy ulicy Głogowskiej 31/33 w Poznaniu, w budynku Poznań Business Center.

Audyty baz danych

Audyty baz danych

Czytaj więcej

Bazy danych w chmurze

Bazy danych w chmurze

Czytaj więcej

Wsparcie systemów baz danych

Wsparcie systemów baz danych

Czytaj więcej

Analityka biznesowa

Analityka biznesowa

Czytaj więcej

Plany na przyszłość

W najbliższej przyszłości summ-it planuje rozszerzać zasięg swoich działań o kolejnych klientów w kraju oraz za granicą. Zamierza to osiągnąć świadcząc usługi na najwyższym poziomie oraz wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, które zaspokajać chcemy poprzez innowacyjne rozwiązania techniczne. Celem na najbliższe lata jest zbudowanie silnej i rozpoznawalnej marki w środowisku IT. Nadal zamierzamy rozwijać się w obszarze wsparcia infrastruktury baz danych, w tym również w chmurze. Jednocześnie rozwijamy obszar Business Intelligence oraz wdrażamy rozwiązania Data Science.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania?

Skontaktuj się

Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.