Dla Mediów

Firma summ-it® istnieje na rynku od 2011 roku, a koronnym elementem oferty firmy jest integracja systemów oraz profesjonalne zarządzanie danymi. W skład wiodących usług firmy zalicza się zarządzania systemami baz danych Microsoft SQL Server oraz Oracle, a także budowę systemów Business Intelligence, tak w prywatnej infrastrukturze klientów jak i w chmurach publicznych.

Od roku 2012 summ-it® jest partnerem Microsoft, a od 2015 roku partnerem Oracle.

Wiedzę naszych konsultantów potwierdzają certyfikaty kompetencji:

  • Azure Solutions Architect
  • Microsoft Certified IT Professional
  • Microsoft Certified Trainer
  • Oracle Certified Professional

Obecnie zajmujemy się około 8 000 bazami danych w różnych branżach. Niemniej jednak, nasz techniczny personel posiada doświadczenie w nadzorowaniu do 9 500 baz danych na różnych kontynentach.

Usługi realizujemy w oparciu o najlepsze praktyki ITIL® oraz metodykę zarządzania projektami PMI®, PMBoK®. W obydwu przypadkach nasi pracownicy posiadają certyfikacje.

Od początku swojej działalności summ-it® opiera swoje działania o metodyki projektowe oraz Lean. W konsekwencji wszelkie projekty wykonywane przez naszą firmę są zoptymalizowane i wysokiej jakości. Wiedzą i doświadczeniem z tego obszaru dzielimy się również z naszymi klientami.

Kontakt dla mediów:

Social Media:

Dane adresowe:

Polska

summ-it sp. z o.o.

ul. Głogowska 31/33
Budynek Poznań Business Center / Piętro 1
60-702 Poznań
Wielkopolskie, Polska

 

Wielka Brytania

summ-it bi solutions Ltd.

590 Kingston Road
Londyn
SW20 8DN
Wielka Brytania

Do pobrania:

Logo summ-it:

Pobierz

logo summit

Zdjęcie Wojciech Wencel, CEO summ-it:

Pobierz

Wojciech Wencel

Nasi Partnerzy

Gold Microsoft Partner
Oracle logo
Itelligence logo
Beyond logo
Orange logo
Inea logo

Chcesz się dowiedzieć więcej lub masz pytania?

Szybki kontakt


Ta strona używa plików cookies w celach statystycznych. Spośród tych plików cookies możemy wyróżnić niezbędne do poprawnego działania strony oraz pliki firm zewnętrznych, pomagające nam zrozumieć jak korzystasz z naszej strony. Te pliki będą przechowywane w twojej przeglądarce tylko za twoją zgodą.