Blog summ-it

W dniu 13 maja summ-it wziął udział w konferencji Azure Summit 2021 (online) jako sponsor diamentowy. Azure Summit 2021 to największa polska konferencja poświęcona chmurze obliczeniowej Microsoft Azure. Wydarzenie skierowane zostało głównie do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence.

Otwarcie konferencji wraz z Pawłem Niewęgłowskim poprowadził Wojciech Wencel, CEO summ-it. W tej części uczestniczy mogli usłyszeć o podstawowych założeniach konferencji oraz dowiedzieć się z wypowiedzi Wojciecha o wzrastającym zapotrzebowaniu na dane i ich obsługę, a tym samym jak summ-it odpowiada na te wymagania.

Najważniejszą wartością konferencji był wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych. Prelegentami podczas konferencji byli pracownicy Microsoft, Microsoft MVP oraz przedstawicie firm wykorzystujących Microsoft Azure, w tym nasz ekspert Jakub Krysiński z prelekcją o tym ,,Jak transportować dane – czyli rzecz o Azure Databricks”. W prezentacji opowiada o tym, czym jest usługa Databricks, przedstawia jej możliwości oraz tłumaczy jak można ją wdrożyć. Jakub rozwiewa również wątpliwości na temat tego, czy Databricks może zastąpić bieżące narzędzia przetwarzania danych.

Podczas wydarzenia odbyły się również Wirtualne Targi Pracy IT, na których uczestnicy mogli spotkać i porozmawiać z pracownikami naszej firmy w dedykowanych wirtualnych stoiskach.

Zapraszamy na YouTube, gdzie opublikowaliśmy relację z otwarcia konferencji oraz prezentację na temat Azure Databricks w wykonaniu Jakuba.

Jakub Mazerant
Head of Sales

Umów się na bezpłatną konsultację

Skonsultuj potrzeby Twojej firmy z naszymi ekspertami. Poznaj rozwiązania, które pomogą Twojej firmie usprawnić procesy biznesowe i zapewnić bezpieczeństwo danych.

Wypełnij formularz:

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Save data icon Twoje dane są bezpieczne.
Więcej o ochronie danych osobowych